Zip-пакет – упаковка із застібкою

Zip-пакетПакети з пластиковою застібкою (пакети з замком Zip-Lock) – на сьогоднішній день є одним з універсальних і недорогих способів упаковки.  Замок Zip-Lock забезпечує повну герметичність вмісту упаковки.  Крім того, пакет з таким замком придатний для багаторазового використання, а також забезпечує повну пило- та волого-непроникність.

Zip-пакет виробляється з поліетилену високого тиску. Принцип його виробництва робить його цілком придатним для контакту з продуктами харчування.  Zip-пакет є повністю прозорим, що дає можливість розглянути його вміст.  Пакети маленьких розмірів використовують для пакування та фасування дрібних деталей, сипучих продуктів, ювелірних виробів, спецій і т. д. У Zip-пакети великих розмірів можна упаковувати документи, одяг, постільну білизна і т. д.

Zip-пакети – сучасний і дуже зручний вид упаковки

Пакети із застібкою, як різновид фасувальною тари, отримали дуже широке застосування в торгових організаціях і на підприємствах-виробниках.  Звичайний поліетиленовий пакет, звичайно ж, володіє такими перевагами як низька вартість і універсальність, але у нього є істотні недоліки – незручність відкривання і закривання, неможливість забезпечити герметичність продукції.  Рішення проблеми – пакеты с замком zip-lock оптом.  Цей замок також відомий як замок «гриппер».

Поліетиленові пакети з застібкою мають цілий ряд переваг:

  • зручність закривання і відкривання;
  • повна герметичність закритого пакету;
  • ізоляція вмісту пакета від вологи і пилу;
  • можливість контакту з продуктами харчування;
  • можливість зберігати дрібні предмети, деталі, гудзики, ювелірні вироби і т.д.

Залишити коментар