Застосування стінових панелей МДФ

mdfВсякий раз, коли постає необхідність в проведенні ремонту будинку або в офісі, доводиться робити нелегкий вибір на користь того чи іншого оздоблювального матеріалу. Завжди хочеться отримати охайний і сучасний інтер’єр, не вдаючись до дорогих матеріалів і трудомістких технологій ремонту. Існує ідеальний варіант, який відповідає цим вимогам – мова піде про стінові панелі МДФ.

За допомогою МДФ можна повністю перетворити зовнішній вигляд житлової кімнати, офісного чи торгового приміщення, кафе або кінотеатру. Панелі встановлюються в будь-якому положенні – горизонтально, по діагоналі, вертикально, а багатий діапазон відтінків дозволяє вирішити будь-яку дизайнерську задачу. Матеріал на основі МДФ застосовують як для обробки поверхонь, так і для виготовлення стелі, створення перегородок, арок і навіть колон. За допомогою даних панелей легко можна замаскувати електричні, телефонні кабелі і різні труби.

Оздоблення інтер’єру панелями МДФ відрізняється від процесу ремонту з використанням традиційних технологій. Перед установкою панелей немає необхідності проводити капітальне вирівнювання і штукатурку підстав. При монтажі застосовується обрешітка, завдяки якій усуваються будь-які нерівності стін. Для закріплення матеріалу на рівних поверхнях можна використовувати будівельний клей.

Однією з переваг панелей МДФ є наявність високих тепло- і звукоізоляційних якостей. Крім того, цей матеріал не потребує спеціального догляду.

При виробництві декоративних панелей використовується МДФ – матеріал, який не має поверхневих дефектів, які властиві натуральній деревині. Панелі МДФ легко протистоять впливу сонячного випромінювання (не втрачають первинний колір), стійкі до впливу комах і цвілі, що робить їх безпечними для здоров’я. Виробники МДФ не застосовують фенол і токсичні смоли, тому цей матеріал володіє високою екологічністю і підходить для обробки приміщень у школах, дитячих садках. Завдяки високотехнологічній обробці МДФ стійкий до води: він не розбухає і не деформується при намоканні, а декоративний шар не відділяється в процесі експлуатації в приміщеннях з інтенсивною прохідністю.

Завершений вигляд відремонтованого приміщення можна додати за допомогою додаткових елементів, які випускаються окремо і відповідають за кольором основному виробу. Підлогові плінтуси, цокольні планки допомагають створити оригінальний дизайн і підкреслити унікальність нового інтер’єру, виконаного із застосуванням панелей МДФ.


Залишити коментар