Захисна електротехнічна труба

електротехнічна трубаГофрована труба – надійний захист комунікацій

Електричні, телефонні, комп’ютерні, телевізійні та інші мережі тягнуться по всьому місту. Для забезпечення їх безпеки використовується двостороння гофрована труба – продукт полімерного виробництва, що складається із внутрішнього і зовнішнього шару. Зовнішній шар являє собою гофрований поліетилен низького тиску, і є як би захистом внутрішнього шару. Внутрішній шар, що з поліетилену високого тиску, є абсолютно гладким. Така гладкість необхідна для зручності прокладки кабелю, а також для того щоб він не перетирався і не виходив з ладу. Двостороння гофрована труба забезпечує водонепроникність, а також стійкість до неприємних зовнішніх умов, включаючи ультрафіолет, хімікати і механічні дії. Прокладка таких труб можлива як під землею, так і назовні. Труби з гофрованих полімерів зараз використовуються у всіх країнах світу, так як є найбільш екологічними, безпечними і дешевими. В Україні такі труби з’явилися відносно недавно, але вже знайшли собі застосування в багатьох місцях.

Труби гнучкі гофровані з ПНД (corrugated pipe)

Труба гофрована ПНД – універсальний продукт підходить і для захисту кабелів і для проводки дренажних систем. На сьогоднішній день труба гофрована ПНД має досить широку область застосування. Такі труби представляють собою порожні трубчасті канали на пластиковій основі і володіють високою гнучкістю, саме тому вони практично не потребують додаткових з’єднань. Добре й те, що їх можна використовувати як при прокладанні нових систем, так і при удосконаленні вже існуючих. Вони можуть встановлюватися в житлових будинках, офісах, виробничих приміщеннях, їх також прокладають під землею, так як вони витримують великі транспортні навантаження і механічні ушкодження. Вони мають малу вагу, що робить транспортування легшим і дешевшим. Завдяки мінімальній кількості сполучних деталей, ці труби значно спрощують монтажні роботи і знижують їх вартість. Також труба гофрована ПНД не схильна до корозії і стійка до механічних впливів через в’язкість і пружність металу. Всі ці якості роблять такий тип труб все більш популярним і затребуваним на ринку. Труби гнучкі гофровані з ПНД призначені для одиночної прокладки в них прихованим, напівприхованим, відкритим способами по горючих підставах стаціонарних електроустановок побутового та аналогічного призначення, експлуатованих як усередині приміщень, так і на відкритому повітрі електричних, телефонних, комп’ютерних, телевізійних мереж, що працюють при електричній напрузі постійного або змінного струму величиною не більше 1000 вольт, виконаних ізольованими проводами, шнурами і кабелями негорючими або слабогорючими.

Класифікація за кольором двостінних гофрованих труб

червоні – для електричних кабелів;

сині – для систем зв’язку та телекомунікацій;

чорні – для кабельних ліній загального призначення.

Двостінні гофровані труби, які ви можете купити тут, використовуються в комунальному господарстві: для забезпечення вуличного освітлення, вивісок і світлової реклами. У електропостачанні двостінні гофровані труби використовуються для захисту кабелів низької і високої напруги при укладанні в грунт, воду, труби, блоки, по мостах, а також естакадах. Ці труби широко застосовуються для захисту комунікацій – трубопроводу, газопроводу, електричних мереж, телефонних, телевізійних і комп’ютерних ліній зв’язку. Двостінна труба складається із зовнішнього гофрованого шару (ПНД) і внутрішнього гладкого шару (ПВД). Труба володіє невеликою вагою і достатньою міцністю для протистояння силовим навантаженням. Захисні двостінні труби дозволяють максимально просто вирішувати питання безпеки, надійності кабельних ліній. Вони надійні, доступні за ціною, можуть бути використані в самих різних місцях: промисловості, сільському господарстві, у приміщеннях і на відкритому повітрі, при температурі від – 40 ° С до +90 ° С. Вся труба упакована в бухти по 50м і 40м.


Залишити коментар