Як вибирати іграшки дітям

лялькиБудь-яка дитина потребує розвитку. І не останню роль в цьому відіграють дитячі іграшки, але важливо їх правильно підібрати, щоб дітям було не тільки цікаво ними грати, але і вони для них володіли розвиваючим ефектом.

Вибираючи іграшку для дитини, наприклад, ляльку яку можна придбати за посиланням https://abo.ua/kukly/masha-and-the-bear/, важливо враховувати її вік, зазвичай дані рекомендації пишуть на упаковці. Наприклад, дітям до трьох років не рекомендується давати іграшки, які містять дрібні деталі, так як вона може їх засунути в дихальні шляхи. В принципі, вони повинні бути за розміром менші її кулачка. Якщо малюкові ще не виповнилося 7 років, тоді вага іграшки не повинна перевищувати 400 грам, щоб при падінні з рук дитини, вона не травмувала її. Самим маленьким діткам варто давати іграшки тільки з рівними краями, щоб у них не було будь-яких гострих кутів, а також легко відокремлюваних дрібних деталей. При цьому їх забарвлення повинно бути стійким до слини і поту, і їх можна було легко мити. Якщо в них будуть передбачені мотузочки або шнурки, тоді їх довжина не повинна перевищувати 15 сантиметрів, щоб дитина не змогла в них заплутатися.

При виборі іграшок важливо звернути увагу на те, щоб всі деталі на них були добре закріплені, а у м’яких повинен бути міцний ворс. Головне, щоб за ними можна було легко доглядати. Цікаві в цьому плані іграшки, які можуть дихати, як живі. Такі іграшки мають міцні шви і тому вони мають певну міцність. До того ж дивлячись на таку іграшку, дитина не стане її ламати, так як вона дійсно дуже схожа на живу істоту. Якщо іграшка працює на електриці, тоді її напруга не повинна перевищувати 12 Вольт. Обов’язково варто звертати увагу і на музичні іграшки. Не варто їх дарувати малюкові, якщо вони мають граничний рівень звучання, оскільки діти люблять дуже часто підносити предмети близько до вуха. Як правило, в закритому приміщенні він не повинен бути вище 65 децибел. Але навіть звичайне брязкальце не повинно лякати дитину, а викликати в неї тільки позитивні емоції.

На будь-якій іграшці обов’язкове наявність маркування, по якому можна визначити, наскільки вона безпечна для здоров’я малюка. В основному вона включає такі відомості, як обмеження за віком, відповідність ДСТУ, попереджувальні написи та рекомендації по догляду. У магазині можна попросити спеціальний сертифікат, який продавець може пред’явити на кожну іграшку, яка продається в торговельній точці. Але який саме тип іграшок подобається дітям, про це найкраще знають батьки.

 


Залишити коментар