Як вибрати якісні вхідні сталеві двері?

дверіЯкщо наш будинок –  наша фортеця, то вхідні двері це по суті ворота в цю фортецю, якими ми користуємося кожного разу, покидаючи або заходячи в квартиру. Але чи так надійні наші вхідні двері, чи можуть вони забезпечити належну безпеку нашому майну? Найчастіше ми починаємо замислюватися над цим питанням, коли збираємося надовго покинути свою квартиру. Квартирні крадіжки в наш час не рідкість і найчастіше вони відбуваються саме тоді, коли ми відсутні вдома. Якщо у Вас встановлені стандартні дерев’яні двері, то проникнути грабіжникам до Вас в будинок буде не так складно і якщо Ви ще не замінили старі дерев’яні двері на нові сучасні сталеві аналоги, то рекомендуємо зробити це в самий найближчий час. Але як правильно вибрати сталеві двері? Якими якостями вони повинні володіти?

Насамперед, вхідні двері, такі які продаються на сайті https://same-te.com.ua/vhodnye/novyj-mir/, повинні перешкоджати проникненню зловмисників. Для початку потрібно розповісти якою має бути конструкція якісних дверей. У першу чергу зверніть увагу на товщину металевого листа дверей, він повинен бути не менше 2-х мм. Товщина сталі менше 2-х мм може відігнутися під фізичним впливом.

Якщо необхідна підвищена безпека, то приділіть особливу увагу замкам, бажано, що б їх було два. Замки повинні бути різних типів, один сувальдний, інший сейфовий. Замки найкраще купувати підвищеної секретності, з максимальною кількістю комбінацій. Вартість цих замків досить висока. Сьогодні багато компаній пропонують різні броненакладки на замки, не варто нехтувати цією пропозицією. Таке доповнення забезпечить додаткову безпеку. Броненакладка не дає можливості висвердлювання замку. Також є можливість замовити систему відеоспостереження, бажано із записом більше двох тижнів на відеореєстратор.

Крім безпеки вхідні двері повинні також володіти і іншими якостями. Однією з таких є шумоізоляція. Гарна шумоізоляція досягається за рахунок внутрішнього наповнення дверей такими матеріалами як пінопласт та мінеральна вата, для підвищеної шумоізоляції металева рама (коробка) також заповнюється мінеральною ватою. Купуйте двері з якісними сферичними петлями на підшипниках, вони забезпечать легке відкривання і закривання дверей і до того ж ці петлі прослужать набагато довше звичайних. Обов’язковою є наявність дверного очка оглядом не менше 180 °.

Установка дверей повинна виконуватися тільки висококласними професіоналами. Практично всі компанії, які продають сталеві двері, пропонують послуги їх монтажу. Не рекомендується економити на цій послузі, найчастіше при відмові від цієї послуги гарантія на вироби не надається. Не варто поспішати з вибором вхідних сталевих дверей, краще ретельно проаналізувати цей специфічний ринок або вдатися до порад родичів або знайомих, які вже встановили собі нові сталеві двері.

 


Залишити коментар