Як вибрати світлодіодний світильник?

світлодіодні-світильникиБудь-яке приміщення потребує якісного, надійного і економічного освітленні.Особливо це стосується медичних та навчальних приміщень, промислових цехів, а також офісів. Обумовлюється це тим, що, наприклад, в офісних приміщеннях, як правило, багато роботи з документацією, а також різними дрібними предметами. Людське око втомлюється від такої праці, і в тому числі правильно підібране освітлення впливає на організацію праці. Також вибір на користь нових технологій в освітленні часто роблять з метою економії, так як нові джерела освітлення споживають менше енергії, а отже, за неї треба менше платити.

Найбільш затребуваними типами джерел світла на даний момент є світлодіодні лампи, купить светильник на аст-светотехника Ви можете за доступними цінами. Це обумовлюється тим, що вони забезпечують природне і якісне освітлення при низьких витратах енергії в порівнянні з іншими типами ламп (наприклад, люмінесцентних). Але подібного типу лампи потрібно правильно вибрати, враховуючи різноманітність дизайну, особливості установки, світлового потоку, потужності та ін.

На що слід звернути увагу при виборі світлодіодного світильника для комерційного приміщення?

1. Світловий потік. Це один з основних критеріїв при виборі будь-якого типу світильника і ламп, вимірюється в люменах. Сама величина вказує на кількість виділеного світла. Це означає що чим вищий показник, тим яскравіше і інтенсивніше світить сам світильник.

2. Потужність. Чим вище потужність, тим сильніше світить світлодіод. Але також варто враховувати, що чим нижча потужність, тим менше енергії вона споживає. У світлодіодних світильниках завдяки сучасним технологіям вдається досягати високих показників яскравості і потужності при низьких витратах енергії.

3. Діаграма спрямованості світла. Це показник, який вказує, яку площу, покриває сам світловий потік при світінні. На цю характеристику неодмінно слід звертати увагу, особливо в робочих приміщеннях, адже від цього залежить рівномірне покриття світлом площі.

4. Світлова температура. Це показник так званого теплого світіння світлодіодного світильника. Коли тільки почали з’являтися енергозберігаючі лампи багато людей відмовлялися на них переходити якраз тому що світіння від них дуже різке і ріже очі. Особливо негативно сприйняли новинку в школах і при обладнанні класних кімнат. Зараз же існують цілі регіональні програми з оснащення шкіл і дитячих садків саме світлодіодними світильниками, які показують високі показники за цими параметрами і не подразнюють очі.

5. Індекс передачі кольору. Це показник, який відображає наскільки природно і натурально буде сприйматися колір предмета, оскільки при використанні деяких типів світильників цей самий колір може спотворюватися. Це негативно впливає на очі і на сприйняття кольору, тому цей показник досить важливий, особливо в організаціях охорони здоров’я і освіти.

6. Виробник. Як відомо у кожної людини є свій улюблений виробник того чи іншого типу продукції, чи  то холодильник, телевізор, кондиціонер або мобільний телефон. Точно так і зі світлодіодними лампами, при виборі хорошого освітлення краще звертати увагу на світових виробників, які зарекомендували себе на цьому ринку і затребувані серед покупців. Також у знаменитих виробників зазвичай більший термін гарантії, що теж має позитивний вплив.

7. Кількість і тип світлодіодів в світильнику. Кожен тип світильника має різну кількість і розмір самих діодів, які і забезпечують світіння. Це досить спірний параметр, який не завжди вказує на реальну ефективність і потужність світильника.

Дотримуючись зазначених правил можна вибрати якісну та ефективну систему освітлення, яка до того ж буде ще і економічно ефективною.