Як вибрати слайсер для домашнього користування?

слайсерУ наш час серед обладнання для кухні можна зустріти безліч слайсерів. Якщо Ви любитель посидіти з друзями вдома за столом або ж Ви просто любитель готувати різну смакоту, то слайсер допоможе вам заощадити час і сили, крім того ваші страви будуть набагато гарніше виглядати, а значить ніхто з гостей не пройде повз такої краси.

Отже як же купити слайсер, що б ціна не била по кишені і в той же час не шкодувати потім про недостатню функціональність і якість?

Захист

При покупці переконайтеся в тому, що у вашого кухонного помічника все в порядку з елементами захисту:

  • Тримач останньої скибочки.
  • Захист ножа.
  • Блокування при випадковому включенні.
  • Функція захисту від дітей.

Комфорт використання

Для того, що б використання вашого слайсера було комфортним для вас, то важливо відзначити, що у якісного слайсера повинні бути:

  • Рухома платформа з гладкими напрямляючими.
  • Піднос для нарізаного виробу.
  • Регулятор швидкості ножа.

Потужність

Стандартна потужність слайсера для домогосподарок становить близько 1-1.2 мВт, т. Є слайсери, які мають більш високу потужність, вони відносяться до професійних слайсерів.

Товщина нарізки

Якщо Ви хочете вибрати собі слайсер і використовувати його максимально ефективно і продуктивно, то Ваш агрегат повинен мати функцію регулювання товщини нарізки, в малобюджетних версіях слайсерів ця функція відсутня.

Матеріал

Для використання на домашній кухні підійде слайсер з пластиковим корпусом, проте інші частини всіх робочих механізмів і ніж мають бути виготовлені з нержавіючої сталі, але безумовно краще купити слайсер зроблений повністю зі сталі. На странице ви можете переглянути весь асортимент слайсерів від компанії EQ-VIP.

Варто зауважити, що для різання сирних продуктів необхідно брати слайсер з деталями покритими тефлоном, в іншому випадку від нагрівання ножа, ваші скибочки сиру будуть плавитися і прилипати до ножа.

Заточка ножів

Купуючи слайсер, варто звернути увагу на ніж і його заточку, тому що від цього теж залежить якість нарізування ваших продуктів. Якщо вам дозволяють кошти, то ми порадимо Вам придбати слайсер з хвилеподібним заточуванням ножів, що дозволить Вам користуватися приладом із задоволенням і легкістю.


Залишити коментар