Як вибрати пластикові вікна?

пластикові вікнаСтарі вікна у вашому будинку давно вимагають заміни? Приходить день, і ви приймаєте рішення встановити на місце старих сучасні пластикові вікна. Що важливо знати для того, щоб вибір був правильним, як вибрати пластикові вікна, щоб вони максимально відповідали вашим уявленням про красу, комфорт і затишок власного будинку?

Почнемо з головного. Перше, що необхідно вирішити для себе – які вікна краще підходять для установки у ваші віконні прорізи? Варіантів тут небагато – «прості» (так званий «економ-клас») або елітні, з додатковим функціоналом. Найчастіше, вибір обумовлюється фінансовими можливостями. У будь-якому випадку, слід враховувати, що нові вікна купуються, як правило, для тривалого користування, а тому важливо, щоб вибір був обгрунтованим і добре продуманим.

Тепер про профіль: він буває вітчизняним та імпортним. Перевага, в більшості випадків, надається другому варіанту: сучасні іноземні технології (особливо, німецькі) давно зарекомендували себе з найкращого боку. Такий пластиковий профіль успішно витримує не тільки серйозні динамічні навантаження, але і різкі перепади температури (від мінус 50 ° до плюс 50 °). Також профілі можуть виготовлятися із вторинної сировини, але даний фактор, безумовно, відбивається на загальній якості виробу. Необхідно своєчасно уточнювати у консультантів, чи використовувалася при виготовленні профілю вторсировина.

Не менш важливо пам’ятати про те, що пластикові вікна мають різний рівень теплоізоляції. Від клімату, в якому ви проживаєте, багато в чому залежить вибір виду склопакета. Приміром, у більш теплій кліматичній зоні цілком можна обійтися одно-або двокамерними склопакетами. Більш холодні регіони вимагають установки трикамерних склопакетів – рівень теплоізоляції в них значно вищий.

Склопакети розрізняються і за рівнем шумопоглинання. Якщо ви живете в районі, який характеризується високим рівнем шуму, наприклад, біля автошляхів, необхідно подбати про те, щоб склопакет володів задовільною звуконепроникністю.

Зовнішній вигляд профілю нескладно підібрати відповідно до власного смаку. Глянцевий і матовий, білий, світлий, антрацитний, сталевий, темний – вибір широкий, а тому залежить лише від ваших власних уподобань. Тип стекол ви також можете підібрати індивідуально – вони можуть мати різну товщину і різноманітні відтінки.

Необхідно сказати декілька слів про фурнітуру. Захищеність від злому, легке відкривання, інші важливі нюанси як частина декору – усе це забезпечується фурнітурою, тобто спеціальними деталями і механізмами. Варто відзначити, що питання – як вибрати пластикове вікно – включає і завдання правильного підбору фурнітури. Її якість повинна знаходитися на високому рівні – ділова репутація її виробника важлива не менш ніж репутація виробника вікон. Вартість комплектації обмежується загальним бюджетом замовника: крім базової, замовник може індивідуально підібрати додаткові функції: дитячі замки, стопор повороту і багато іншого. За бажанням, можна замовити ексклюзивний варіант фурнітури, зі спеціальними накладками та іншими оригінальними елементами.

В цілому, вартість пластикових вікон складається з поєднання об’єктивних факторів вікна Львів ціни самого профілю, що додається фурнітури і склопакета. Вартість дійсно якісного пластикового вікна не може бути еквівалентна 50-100 доларам. Хороші матеріали не коштують дуже дешево, до того ж, кваліфіковане виготовлення вікон – процес трудомісткий. У даному випадку, економія може вельми сумнівним чином відбитися на якості готового виробу.