Як вибрати махровий халат?

махровий халатБажання прийняти теплу ароматну ванну або ж постояти під ніжним душем, напевно, властиво кожній людині після насиченого трудового дня.

Такі водні процедури допомагають нам розслабитися, очистити тіло від міського пилу і позбавити розум від накопиченої емоційної втоми.

Вдома хочеться відчувати себе затишно і комфортно, оточеними ніжністю і теплом.

На жаль, іноді дрібниці здатні перекреслити все одержане від ванни задоволення. Наприклад, махровий халат або рушники, які розмазують вологу по тілу, хоча повинні її вбирати.

Говорячи про махрові халати, варто замислюватися про те, наскільки важливо, щоб ця універсальна річ була якісною. Можливо, не кожен звертає на це увагу, якщо халат приємний до тіла і зручний, і залишається таким після багаторазового прання. Однак в іншому випадку невміло зроблена покупка може серйозно засмутити. Ось чому важливо вибрати «правильний» махровий халат, який буде піднімати настрій, дбати про наше самопочуття і радувати око.

Перш за все, потрібно визначитися, який халат можна назвати правильним. Безумовно, це вдалий фасон, хороший крій і відповідний колір. Всі ці характеристики засновані на наших особистих симпатіях і перевагах. Хоча фасон халата варто також вибирати, виходячи з наших звичок. Наприклад, для прибирання або якихось домашніх турбот халат повинен бути коротким і легким, щоб не заважати руху і не створювати ефект сауни. Дуже зручні в цьому відношенні моделі з кишенями і на замку-блискавці.

Для спокійного і затишного вечора, особливо після ванни, потрібен добротний довгий махровий халат, можливо, з капюшоном, і бажано із запахом на поясі, щоб можна було закутатися щільніше. Якість пошиття впливає не тільки на наявність рівних строчок і відсутність стирчань ниток, але і на комфортність виробу: необроблені шви можуть натирати шкіру.

І, звичайно ж, найголовніший критерій «правильного» халата – це якість тканини. Махра – це лише збірна назва, до її складу може входити і бавовна в його різних модифікаціях, і бамбук, і мікрокоттон. Це якщо говорити про натуральні тканини, а недобросовісні виробники можуть додавати і синтетичні волокна, через які тканина може втратити здатність вбирати вологу або ж викликати алергію. Щільність махри також має значення – чим вона вища, тим важчий і тепліший халат. Але варто знати, що занадто важкі махрові вироби довго сохнуть. Петлі, з яких складається махра, можуть бути прямими і крученими. Перші надають тканині легкість, але дуже швидко витягуються, другі практично не деформуються, але тканина може ставати жорсткою після прання.

Підводячи підсумки, можна сказати, що «правильний» махровий халат – це, в першу чергу, фірмовий виріб. Відомі бренди, як правило, гарантують якість своєї продукції і надають всю необхідну інформацію, яка, до того ж, відповідає дійсності, наприклад, текстиль для дому американської торгової марки US Polo Assn. У гонитві за якістю не слід віддавати перевагу дешевим речам невідомого виробника. Нехай Ваш махровий халат буде коштувати трохи дорожче, але зате він принесе набагато більше користі і задоволення, та й прослужить набагато довше.