Як вибрати ламінат для квартири і будинку?

ЛамінатЛамінат є одним з найпопулярніших покриттів для підлоги. Він складається з п’яти шарів, кожен шар відіграє дуже важливу роль. У магазинах і ринках дуже багато різних видів ламінату. Його можна підібрати по кольору, товщині і іншим параметрам.

Не дарма кажуть, ламінат є альтернативою паркету. Ламінат доступніший і привабливіший, він виглядає дуже ефектно. Перш ніж вибрати ламінат, потрібно знати його переваги і недоліки. Дуже важливо, куди безпосередньо буде встановлюватися ламінат, наприклад, на кухню або вітальню. Для кухні ламінат повинен вибиратися, враховуючи такі якості, як стійкість до деформації і вологи. Якщо його порівнювати з іншими видами покриття на підлогу, то ламінат краще за всіх підійде для кухні. Ламінат для кухні слід вибирати з натуральних матеріалів, ближче до природних.

Чим натуральнішим буде ламінат, тим довше він вам зможе прослужити. Основним критерієм вибору для вас має стати зносостійсть, але також він повинен радувати вас своїм дизайном і малюнками. Тому, ми думаємо, що однозначної правильної відповіді який ламінат вибрати немає і наврядчи буде, ми тільки можемо вас націлити і підказати, а далі вибір за вами.

Переваги і недоліки ламінату

Знаючи всі переваги і недоліки ламінату, вам легше буде визначитися з вибором підлогового покриття. Перевагами ламінату прийнято вважати наступне: ламінат міцний і термостійкий, він не вимагає сильного догляду за ним, також не вимогливий до мийки й чищення. Якщо пролився лак або його випадково помалювала маленька дитина, не варто так сильно переживати, все легко змивається і не залишає слідів, що є великою перевагою. Ще про нього можна сказати, що ламінат не вигоряє при попаданні на нього сонячних променів. Ламінат, який продається на сайті https://www.stroy-dom.kiev.ua/shop/floor-coverings/laminate/kronospan, виготовлений з безпечно екологічно чистих матеріалів, що здоров’ю ніяк не зашкодить. В принципі це основні переваги ламінату, але також він має ряд і недоліків.

Наприклад, якщо ви щось кините на підлогу важке, то буде чутно шум, особливо для сусідів і ламінат не витримує, якщо в приміщенні є високий рівень вологості. Такий ламінат не прослужить вам і 5 років, тому потрібно заздалегідь враховувати всі моменти. Також ще один недолік полягає в тому, що якщо ламінат виготовлений з ненатуральних матеріалів, то він може чинити негативний вплив на людину і за таким видом ламінату потрібно знати як правильно доглядати.

Ми розглянули основні переваги та недоліки при виборі ламінату, тепер ви знаєте, на що варто звернути увагу і як правильно вибрати підходящий вид ламінату конкретно для вас.

 


Залишити коментар