Як вибрати газовий конвектор?

конвекторДля вибору конвектора необхідно розглянути їх основні типи:

1. Сталеві конвектори , які, в свою чергу, бувають з вентилятором і без нього. Зазвичай ми рекомендуємо купувати конвектори з вентилятором. Вони енергозалежні, тобто принцип роботи конвектора дозволяє його експлуатувати навіть при відсутності електропостачання. Плюс до цього вентилятор допомагає швидше прогріти приміщення.

2. Чавунні конвектори можна замовити на сайте УКРАВТОНОМГАЗ. Вони також бувають з вентилятором і без. Але на відміну від сталевих вони більш довговічні.

Яку вибрати марку? В основному ціна складається з зовнішнього вигляду і країни виробника. За нашими спостереженнями термін експлуатації приблизно однаковий.

Для вибору потужності конвектора можна користуватися спрощеним розрахунком по площі приміщення. Згідно цього розрахунку приймається 1 кВт потужності обігріву на 10м2. Відповідно, якщо площа приміщення, що обігрівається 40 м2 необхідний конвектор потужністю приблизно 4 кВт. Зверніть увагу, що даний розрахунок діє при висоті стель до 3 м. У кожному разі ми рекомендуємо звернутися до проектувальників. Досвід проектування і монтажу дозволить врахувати безліч дрібних факторів, які можуть значно спростити експлуатацію надалі!

Також при покупці необхідно звернути увагу на вид палива, споживаний конвектором. Це може бути магістральний або скраплений газ. Зазвичай конвектори йдуть налаштовані на магістральний газ, тому якщо ви плануєте роботу його від балона – повідомте про це при покупці і вам запропонують відповідний комплект.

Багато покупців цікавляться скільки часу конвектор може працювати від балона без заправки. На жаль, ми не можемо однозначно відповісти на це питання, тому що занадто велика різноманітність факторів впливає на час работи.Це залежить від утеплення, будови, правильності монтажу, підтримуваної температури.У когось працюють 3 дні, а у когось 2 тижні.

 


Залишити коментар