Як правильно вибрати пластикові вікна?

пластикові вікнаПВХ (пластикові) вікна з’явилися в Україні відносно недавно, проте, вони швидко почали користуватися популярністю. Вікна ПВХ могли порадувати всіх споживачів високими показниками тепло і гідроізоляції, що було необхідно для всіх українських будинків. Часи дерев’яних рам пройшли, тому людям довелося шукати новий вихід, щоб поліпшити житлові умови. Правда, відразу з’явилося складне питання, як правильно вибрати пластикові вікна? Вибір пластикових вікон не так простий, адже вони володіють величезною кількістю різних особливостей. Таким чином, щоб приступити до підбору, спочатку необхідно переглянути пластиковые окна как выбрать на сайте https://ornet.com.ua/choosing-right-windows/ в компанії Ornet і уточнити всі основні особливості, які потрібно враховувати.

По-перше, вікна ПВХ відрізняються кількістю камер в рамах. Зараз на ринку найчастіше зустрічаються двох і трикамерні вікна, їх якість і вартість сильно відрізняються. Камери всередині пластикової рами забезпечують повітряну перепону для холоду. Таким чином, при більшій кількості камер поверхня вікна повільніше остигає, а значить, збереження тепла виходить максимальним. Тим не менш, не потрібно забувати про ціну рами. Справа в тому, що для України відмінно підходять двокамерні вікна, тобто, немає необхідності витрачати зайві грошові кошти. На цьому етапі вибір буде залежати від температури повітря в зимовий період, яка зазвичай не так низька.

По-друге, всі пластикові вікна поставляються зі склопакетом, який забезпечує максимальне збереження тепла і гідроізоляції. Найпоширенішим є подвійний склопакет, який забезпечує відмінні показники теплоізоляції. Правда, його вартість не так мала. Через це часто зустрічається серйозна помилка споживачів, коли вони купляють вікна ПВХ з подвійним склопакетом для балконів. Двері на балкон, звичайно, також вимагають пластикової рами, але потрібно пам’ятати про те, що після скління балкона не потрібна додаткова теплоізоляція. Значить, можна легко заощадити, придбавши звичайний склопакет. З іншого боку, встановлюючи пластикові вікна в заміському будинку, найкраще задуматися про потрійний склопакет, бо на природі потрібні максимальні показники тепло і гідроізоляції. Вартість різко зросте, але результат вийде найкращим.

По-третє, пластикові вікна, представлені на українському ринку, також сильно відрізняються своєю конструкцією. На цьому етапі вибір завжди залишається за споживачем, але все-таки необхідно звернути увагу на велику різницю. Деякі виробники пропонують стандартні розстібні вікна, які в минулі часи зустрічалися повсюдно. Тим не менше, їх якість не така висока, тому що подібні рами будуть займати зайвий простір, обмежуючи можливості людей. Краще звернути увагу на сучасні вікна ПВХ, що відкриваються в трьох різних положеннях. Причому вони також виступають і як орні, але люди користуються ними по-іншому. Практика показує, що найбільш зручним є напіввідкритий стан, коли рама відкидається зверху. При цьому зберігається вільний простір, але кімната забезпечується свіжим повітрям. Це найпоширеніша конструкція вікна, пропонована на ринку.

По-четверте, розглядаючи різні вікна ПВХ, обов’язково треба згадати про додаткову фурнітуру. Звичайно, це в першу чергу відноситься до можливостей виробника, але при виборі даний фактор зіграє важливу роль. При заміні старих дерев’яних рам, кожній людині потрібна і зміна підвіконня. Значить, при виборі пластикового вікна потрібно згадати про це. Велика частина якісних вікон відразу комплектуються підвіконнями, що забезпечує дивовижну красу і зручність. В іншому випадку доведеться підбирати підвіконня з додаткових матеріалів виробника, що може стати складним завданням.

По-п’яте, пластикові вікна також відрізняються за своїм зовнішнім виглядом. Можливо, споживачі не так серйозно ставляться до цього питання, але насправді зобов’язані звернути на це особливу увагу. Вікна ПВХ повинні стати частиною інтер’єрного дизайну, а значить, вибір кольору і текстури стає першочерговим завданням.

Мабуть, ці особливості пластикових вікон можна вважати найважливішими факторами при виборі простим споживачем. Можна звернутися до технічних особливостей, але для звичайної людини це нічого не значать, тому було вирішено, їх опустити. Обиватель повинен просто подивитися на пластикове вікно і поставити кілька запитань продавцю, щоб знайти необхідні пластикові вікна, а не намагатися розібратися в складному технічному описі продукції.

 

Чтобы добавлять слова и фразы, войдите в свой аккаунт.

 

Забыли пароль?


Залишити коментар