Висота міжкімнатних дверей

міжкімнатні дверіВирішивши поміняти міжкімнатні двері з масивної дошки, багато хто думає, що дверні прорізи стандартні і всі одного розміру. На жаль, це не так. Для кожного приміщення існує певний стандарт. Якщо мова йде про міжкімнатні двері, то краще проекспериментувати з матеріалом полотна, кольором, фактурою, декоративними елементами, але не з розміром дверей. Так швидкий і нескладний демонтаж дверей може перетворитися на довгий, затяжний і малоприємний процес, особливо, якщо Ви хочете зробити установку самостійно, без допомоги професіоналів.

Виробництво міжкімнатних дверей здійснюється за певними стандартами. У Європі стандартним розміром є висота 2,10 м, і визначається він за розміром внутрішнього світлового прорізу короба, ширина якого 600, 700, 800, 900 мм. Зараз стало будуватися багато нового житла за європейськими стандартами, де висота міжкімнатних дверей складає 2,10 м. У стандартний розмір міжкімнатних дверей входять дві величини: розмір дверного отвору і полотна. Якщо Вам довелося вперше замовляти міжкімнатні двері, то необхідно звернути увагу на товщину дверної коробки. Її стандартні розміри приблизно 75 мм. Багато чого залежить від товщини стін дверного отвору. Якщо це цегляна розділова стіна, то товщина приблизно 7,5 см, а коробка 10,8 см. У стіні з дерев’яними брусами товщина дорівнює 10 см, а дверна коробка 75 мм, тоді Вам необхідно встановити добірну планку. Щоб точно встановити розміри міжкімнатних дверей, беруть ширину полотна і додають до нього 10 см (але краще взяти 8 см + 3-4 см запасу) і за висотою 5 см. Між поверхнею короба дверей і стіною зазвичай залишають по 1 сантиметру для закріплення дверей. Але краще всього довіритися професіоналам, які точно зроблять заміри та розрахують необхідні розміри дверей.

Так само міжкімнатні двері діляться на декілька категорій за типом конструкцій: з глухими або заскленими полотнами, із заскленими хитними полотнами і з суцільним заповненням. Засклені і глухі двері бувають одностатеві і двопільні, з порогами і без порогів. Двері із заскленими хитними полотнами виготовлятися з дрібно пустотним заповненням, зазвичай без напливу і порогу.

Посилені двері виробляють з однодольних глухих полотен, обов’язково з порогом, але без напливу. Так само виробляються міжкімнатні двері з нерівними по ширині полотнами.


1 коментар до публікації “Висота міжкімнатних дверей”

Залишити коментар