Виробництво виробів з граніту

гранітМало хто здогадується, що виробництво виробів з граніту починається ще в кар’єрі. Адже від якості видобутого матеріалу надалі залежатимуть піддатливість граніту обробці, зовнішній вигляд і фізичні властивості виготовленого предмета, а значить, і його вартість.  Дорогим і якісним визнаний спосіб добування каменю за допомогою повітряної подушки.  Можливість контролювати місце розлому породи підвищує продуктивність роботи, оскільки граніт не так кришиться, як під час вибуху.  Такий матеріал використовується для виготовлення, наприклад, бруківки.  А от за допомогою методу каменеріза – найпопулярнішого і дорогого – можна добути граніт, уникаючи навіть мікротріщин, а значить, є можливість використовувати цю гірську породу по максимуму.  Однак не має сенсу видобувати дорогим способом граніт, який буде використовуватися для звичайних плит або каменів.

Виробництво виробів з граніту – справа рук досвідчених майстрів, які володіють певними вміннями.  Саме завдяки їм у нас з’являється можливість милуватися найскладнішими скульптурними витворами і насолоджуватися якістю предметів домашнього вжитку.  І якщо властивості майбутнього виробу визначаються при добуванні матеріалу, то відповідальність за естетичний вигляд несуть різьблені і шліфувальні роботи.  Саме різьба створює обриси і обсяг фігури, її основу, каркас.  А ось шліфування відповідає за красу гранітних виробів, плавність або ж навпаки чіткість контурів.  Вона усуває подряпини, робить стики непомітними, при цьому знімаючи мінімум верхнього шару. Після цих операцій необхідні ще додаткові процедури.  Для досягнення блиску і природного кольору використовуються поліролі та засоби для відновлення кольору каменю.  Підтримання низького рівня водопоглинання досягається за допомогою водовідштовхувальних покриттів.  Вони допоможуть уникнути плям від різних рідин.

Ціну на товари визначають витрати, які пішли на виробництво виробів з граніту.  Все залежить від складності форми, довжини виробу по периметру, товщини, трудомісткості роботи з матеріалом.  Проте замовити щось з натуральної гірської породи набагато краще, ніж з штучних каменів.  Неповторними будуть колір і візерунок, порадує екологічність, здивує зносостійкість.

Граніт не змушує в собі сумніватися, вже багато століть він доводить свою міцність і надійність. Причиною тому – його кристалічна, дрібнозернистий структура. Часто цей матеріал використовується для виробництва пам’ятників. Різні види обробки граніту забезпечують широту вибору. Гранітні надгробки можуть бути рельєфними і гладкими, відполірованими до дзеркального блиску або ж лощено-матовими, рівно і нерівно шорсткими. Заказать памятники можна на сайті kamenotes.com. Для надгробків часто вибирають матеріал з гладкою полірованою поверхнею.


Залишити коментар