Виробництво картонної коробки

Картонна упаковкаКартонна упаковка набула широкого розповсюдження в різних галузях промисловості.  Особливої ​​уваги потребує процес її виробництва.

Для початку необхідно визначитися, де сьогодні використовують картон.  Найбільшою популярністю на сучасному ринку користується коробка картонна для упаковки приладів, посуду, ковдр, текстильних виробів та інших товарів масового споживання.  Даний вид тари має низьку вартість, зручний в експлуатації і відрізняється високою якістю.  Картонні коробки надійно оберігають товар від зовнішніх механічних впливів, а також спрощує вантажно-розвантажувальні роботи. Ви можете замовити виготовлення упаковки на сайті upakovki.com.ua, якість і ціни Вас приємно здивують.

Довговічна упаковка з картону може без труднощів складатися і розкладатися.  Вона з легкістю піддається утилізації і не займає великого простору при зберіганні на складі підприємства.

В даний час виготовлення упаковки з картону припускає використання екологічно чистих і хімічно нейтральних матеріалів.  Це особливо важливо при упаковці лікарських препаратів, продуктів харчування, а також медичного обладнання.

Сьогодні виробництво картонної упаковки передбачає кілька етапів робіт.  Це конструювання, виготовлення основи, друк і наступна збірка.  На стадії конструювання фахівці розробляють дизайн майбутньої тари з орієнтацією на розміри і ваги товару, а також вимог клієнта щодо виробництва упаковки.  Щоб створити картонну коробку на замовлення, конструктору необхідно вибрати вид картону, форму тари, визначити обсяг упаковки та її габаритні розміри.

Не менш важливо виявити конструктивні особливості картонної коробки, художнє оформлення упаковки, скласти технологію виробництва та збирання, а також виявити особливості розподілу, транспортування і зберігання тари.  Крім усього іншого на етапі конструювання фахівець визначає, за допомогою якого способу утилізації пройде коробка картонна після використання.

В даний час найбільшим попитом користується виробництво картонної упаковки наступних різновидів: «кришка-дно», чотирьохклапанна тара, коробка «пачка-пачка», «пачка-ластівчин хвіст», «пачка-замок».  Професійне виготовлення коробки на замовлення дозволяє підвищити функціональні, естетичні та комерційні характеристики продукту.

Другий етап виготовлення упаковки картон – це виробництво основи.  Масове виготовлення тари передбачає використання конвеєра.  Якщо картонна упаковка є ексклюзивною, то її виготовляють вручну.  Щоб отримати упаковку, захищену від вологи, вдаються до ламінування за допомогою різних по товщині матових і глянсових плівок.

При виробництві картонної упаковки неможливо виключити стадію підготовки до друку.  На вибраному картоні роблять пробу кольору, а у виробництво замовлення запускають тільки після затвердження плоттерного макета.  Щоб поліпшити зовнішній вигляд упаковки, широко застосовують ламінування, лакування, вклеювання і тиснення.  Залежно від побажань замовника виробництво картонної упаковки може припускати використання офсетного, ультрафіолетового чи воднодисперсійного лаку.  Щоб отримати на коробці рельєфні виступи, застосовують технологію тиснення.  Вона передбачає виробництво кліше.

Закінчується виготовлення картонної упаковки складанням тари.  Виробник здійснює біговку, висікання і склейку.  Картон продавлюють по отриманих лініях згину, як правило, вручну.  Висікання, якому піддається картонна упаковка, здійснюється за допомогою спеціального штампа.  Склейка виробів може бути автоматичною або ручною, залежно від складності конструкції.


Залишити коментар