Види дверей. Міжкімнатні двері

Міжкімнатні дверіОстанніми роками, швидкоростучі вимоги дизайну інтер’єру змусили деяких власників будинків і квартир відмовлятися від міжкімнатних дверей і замінити їх красивими арками. Іноді такий вчинок є досить необдуманим.

Міжкімнатні двері – свого роду «портал» між двома зонами. Основне завдання, що стоїть перед дверима – захистити зони від небажаного зовнішнього втручання, створити зручні місця для мешканців будинку.

Крім того деякі сучасні двері мають настільки гарний дизайн, що не будуть псувати, навпаки прикрасять будь-який дизайн Вашої оселі. Вибір дверей просто величезний.

Класифікують двері (в тому числі і міжкімнатні) за такими ознаками: способом відкриття, числом полотен і за матеріалом, з якого виготовлені двері.

Види міжкімнатних дверей по матеріалу

Дерев’яні міжкімнатні двері

З усіх матеріалів дерево є самим екологічним матеріалом. Величезний вибір видів деревини дозволяє вибрати колір і текстуру. У всьому розмаїтті кожен покупець знайде для себе підходящі за ціною і якістю. За кількістю продаваних дверей – дерев’яні займають незаперечне лідерство.

Крім того існують випадки, де дерев’яні двері є єдино прийнятним варіантом, як наприклад, в сауні або дерев’яному будинку.

Алюмінієві міжкімнатні двері

З переваг варто виділити такі як високу зносостійкість, стійкість до агресивного середовища. З недоліків – досить висока вартість. Користуються попитом на ринку як двері для офісу.

Мезонітові міжкімнатні двері або двері з МДФ

Виготовляють з пресованої деревини дрібнодисперсних фракцій (МДФ). При невисокій вартості є довговічними і міцними.

Обробляють такі двері ламінатом або шпоном цінних порід деревини.

Пластикові міжкімнатні двері

Основна перевага – легкість, великий діапазон кольорів і унікальність дизайну.

За способом відкривання міжкімнатні двері діляться на:

  • розпашні одностулкові;
  • розстібні двостулкові;
  • розсувні міжкімнатні;
  • маятникові;
  • доладні.