Вибираємо подушку і ковдри для спальні

подушкаВибір якісної постільної білизни вважається нелегкою справою для багатьох господинь. І коли потрібно вибрати міцну, легку ковдру і подушку, що ідеально підходять для всіх членів сім’ї, то ситуація ускладнюється докорінно, оскільки на ринку спостерігається достаток даного товару.

Як слід правильно вибирати?

Насамперед потрібно звертати увагу на подушку. Вона може бути з різного матеріалу – пір’я чи вати. Ватні подушки цінуються серед знавців тим, що вони дозволяють забезпечити найбільш жорстку підняту поверхню під час сну. Пухові подушки, зі свого боку, відрізняються м’якістю і легкістю. Тут головне – не переборщити з м’якістю. Інакше голова сплячої людини буде постійно «пірнати» вниз, що негативно позначиться на комфорті. Тому, купуючи для власного користування подушку, будь-яка господиня повинна звертати увагу і на її товщину – вона повинна мати висоту в межах 10-16 см.

Ковдри можуть зустрічатися самими різними – пуховими, ватяними або із синтетичних матеріалів. Вони мають як свої плюси, так і мінуси.

До недавнього часу найбільшою популярністю вважалися ковдри з вати. Вони відмінні в екологічному плані – не викликають алергію, а по частині теплоізоляції не мають собі рівних. І недарма, коли настають дійсно серйозні холоди, то господині виймають зі своїх ящиків і антресолей ватяні ковдри.

Але часом ватні ковдри можуть виявитися затяжкі, що може викликати певні незручності. Коли потрібно поєднати невелику вагу, гігроскопічність і теплоізоляцію, то можна вибрати ковдри з овечої або верблюжої вовни. Але з однією умовою – якщо в родині ніхто не страждає алергією.

Синтетичні ковдри (ви можете купити синтепон або холлофайбер) цінуються серед знавців тим, що вони взагалі не викликають алергічних реакцій. Вони вкрай легко перуться, швидко сушаться, а деякі види можуть виводити зайву вологу, що дозволяє зберігати тіло завжди сухим. Якщо вибирати ковдри для дачі, то синтетика, в більшості випадків, виявиться ідеальним рішенням.

Пухові ковдри відрізняються легкістю, пружністю і відмінною теплопровідністю. Коли потрібно отримати хорошу циркуляцію повітря, то вибираються виключно пухові ковдри. Але як у випадку з вовняними ковдрами, пухові все ж можуть викликати у деяких людей алергію. І перед їх купівлею всім членам родини потрібно попередньо переконатися, що будь-якаа з перерахованих вище органічних ковдр не викликатиме проблем зі здоров’ям.


Залишити коментар