Вибираємо душову кабіну

Умовно моделі душових кабін можна розділити на чотири класи. Найпростіші, так звані «шторки» або душові огорожі: це піддон зі зливом, душем на штанзі і захисною конструкцією з прозорого скла. Задньою стінкою служить стіна ванної кімнати.

Більш високий клас представляють душові кабіни, закриті з усіх боків, але без верху, в них також немає верхнього душу і гідромасажу.

Наступний клас – це повністю закриті душові кабіни з гідромасажем, з верхнім стаціонарним і ручним душем.

І найвищий клас люкс – це цілі комплекси, які можуть включати в себе радіо, CD, телефон, озонатор, датчик температури, гідромасаж, масаж ніг, турецьку лазню, тропічний душ, хромо і ароматерапію. А іноді навіть інфрачервоний обігрів.

Вищенаведена класифікація досить умовна, так як продукція європейських виробників душових огорож, таких як Huppe (Німеччина), Ido (Фінляндія) набагато якісніша і тому дорожча, ніж закриті душові кабіни китайських виробників. Хоча в більш дорогому сегменті ринку душових кабін з множинними функціями китайських фірми, такі як Appollo, Niagara, Aqualux зарекомендували себе добре.

Вартість виробів європейських і китайських виробників варіюється від 1,750 тис. грн.. до 3,750 тис. грн. за душові огорожі і від 5 тис. грн. до 12,500 тис. грн. за душову кабіну. Люксові ж моделі з Європи можуть коштувати від 50 до 125 тис. грн.


Залишити коментар