Вибір підходящої травокосарки

травокосаркаОзеленення території завжди було і буде актуальним питанням кожного домовласника. Газони, чагарники і декоративні дерева прикрашають практично кожну сучасну присадибну ділянку. Але засіяти травою і посадити різні рослини – тільки перший етап робіт, адже все живе потребує догляду, відповідно вимагає певного інструменту.

Ще зовсім недавно травокосарка була екзотичним приладом, який могли придбати далеко не всі. Але виробники зараз пропонують даний тип обладнання за доступними цінами і гарної якості, і мотокосу можна знайти в господарстві практично у кожного власника приватного будинку або дачника. Зважившись на покупку такої техніки, необхідно визначитися з тим, які обсяги робіт вона буде виконувати. Існує великий асортимент моделей, які полегшують догляд за газонами і земельними ділянками.

Багатьом користувачам підійде так званий тример, який відмінно виконує свої функції і є універсальним пристроєм. Ним можна зістригати звичайну газонну траву на вільному просторі і у важкодоступних місцях. Але цей прилад не завжди підходить для догляду за великим газоном, і використовується як допоміжна техніка, коли мотокосарка на колісній базі не може впоратися.

Ручні тримери можуть мати як електричний мотор, так і бензиновий. Мотокоса з електромотором не володіє великою потужністю, відповідно здатна виконувати нескладні завдання малих обсягів.

Тримери з бензиновим двигуном володіють великою потужністю і годяться для щоденної експлуатації. Кращим вибором буде чотиритактний бензиновий мотор, який має більш високі характеристики і низький шум при роботі. Різні насадки дозволяють справлятися не тільки зі звичайною газонною травою, але і з більш грубими бур’янами, які часто псують зовнішній вигляд двору або земельної ділянки. Добре все прорахувавши, можна вибрати оптимальний варіант, який повністю задовольняє потреби домовласника.

На ринку наданий широкий асортимент різних видів техніки, серед яких косарка зайняла гідне місце завдяки своїй функціональності і користуються великим попитом. Вартість буде залежати від типу двигуна і його потужності, від типу самої техніки і деяких інших параметрів. Також перевагу краще віддати добре зарекомендованим брендам, продукція яких відрізняється надійністю і довговічністю.


Залишити коментар