Вибір кухонних меблів

кухніДостатньо багато часу жінка проводить на кухні. Тому в приміщенні необхідно створити затишок, який би сприяв підвищенню настрою і працездатності. Найголовнішим є облаштування робочого місця і вибір кухонного гарнітуру, оскільки він допомагає жінці в її домашніх справах. А значить, він повинен бути красивим і функціональним.

Як же вибрати потрібний саме Вам гарнітур? Перед тим, як відправитися в магазин, компания ProfiМебель радить виміряти розміри приміщення, приблизно розташувати всі необхідні предмети, звернути увагу на дрібні деталі: розташування вентиляційного отвору, шлангів, розеток. Попередньо придумавши дизайн кухні, можна сміливо відправлятися за покупкою.

У магазині перед Вами постав величезний вибір меблів, адже асортимент в наш час досить різноманітний. Як підібрати кухню саме для себе? Варто для початку визначитися зі стилем: класика, модерн, кантрі або хай-тек. Варто врахувати, що класика не змінюється зі зміною моди, головна відмінність кухні стилю модерн – зручність і функціональність, стиль кантрі – це затишок і простота, кухні хай-тек – це скло і метал.

Зі стилем визначилися і знову запитання: з якого матеріалу повинна бути зроблена кухня? Корпус таких меблів роблять з масиву дерева, мультиплексу, нержавійки, ДСП і МДФ. Слід врахувати, що цілісне дерево дуже чутливе до вологи і перепадів температури. А ось мультиплекс (склеєні пластини дерева різних порід) менше схильний до дії вологи і деформації. Більшість сучасних кухонних гарнітурів виготовлено з ДСП та МДФ. Якщо засоби дозволяють, то краще вибрати МДФ, так як він міцніший і екологічно безпечніший. Стільницю роблять з МДФ, натурального і штучного каменю, загартованого скла. Варто запам’ятати, що штучні камені практичніше ніж  натуральні: вони більш легкі, міцні та гігієнічні, також стійкі до кислот і температури.

Тепер ніби все стає ясно і зрозуміло, залишився невеликий нюанс: який колір кухонного гарнітуру вибрати? Якщо кімната темна, то меблі слід вибирати теплих тонів: персиковий, оранжевий, ліловий, жовтий, лимонний. Якщо ж кімната більшу частину дня освітлена, то колір кухні повинен бути прохолодним: блакитний, зелений, сірий. І, звичайно ж, меблі повинні збігатися за колірною гамою з кольором матеріалів, що використовувалися при дизайні приміщення.

Крім дизайну меблів необхідно також звернути увагу на внутрішній устрій кухні: шафки, ящики, полиці. В наш час виробники випускають велику кількість різних моделей ящиків, дверей, різних необхідних аксесуарів. До того ж деякі гарнітури містять висувний стіл, який зручний для великої кількості людей, але зовсім не займає місця.

Якщо Вам доводиться довго перебувати на кухні, то бажано бути в затишній обстановці. Такий комфорт Ви можете створити собі самі. Достатньо лише з усією відповідальністю підійти до вибору кухонного гарнітуру і аксесуарів до нього.

 


Залишити коментар