ВБУДОВАНИЙ ХОЛОДИЛЬНИК

ВБУДОВАНИЙ ХОЛОДИЛЬНИКЗавдяки тому, що вбудований холодильник володіє певними перевагами в експлуатації і конструкції, він вважається більш поширеним у наш час серед інших подібних видів вбудованої техніки. Такі холодильники володіють поліпшеним в порівнянні з простими холодильниками програмним забезпеченням і підвищеною теплоізоляцією, що допомагає такій побутовій техніці мати відмінні технічні показники, а також робить її більш економнішою. Як і прості холодильники, моделі, які вбудовуються можуть бути двох видів: однокамерні і двокамерні.

Вбудований холодильник Vestel з двома камерами вміщає в себе не тільки холодильну, але ще й морозильну камеру. Обсяг, який доступний в двокамерних холодильниках може навіть перевищувати 270 літрів. Найчастіше в таких холодильниках є стінки, які обробляють на заводі протибактеріальною речовиною. У таких моделях також існує функція сильного заморожування, а ще їм властивий вбудований сенсорний або електронний пульт управління. Вбудовані холодильники, як правило, оснащують різними системами сигналізації. Такі системи сигналізують про підвищену температуру в середині камери, а також можуть нагадувати про дуже тривалий час протягом якого дверцята холодильника знаходяться у відкритому стані. Нові моделі такого виду побутової техніки оснащують ще ультрафіолетовим випромінюванням, галогенними лампочками, а також такою системою, як «ноу фрост».

Усередині вбудованої холодильної камери є дві зони – зона свіжості, яка складається з камери, яка продукує сухий холод і нульова зона, яка служить для зберігання фруктів, зелені і овочів. Однією з переваг таких вбудованих холодильників є те, що вони можуть відмінно економити простір на кухні і служать чудовою прикрасою для інтер’єру. Тому, незважаючи на високі ціни, такі холодильники все одно вважаються дуже популярними.


Залишити коментар