Творець мікроклімату

зволожувач повітряНова модель хорошого зволожувача повітря 2510D від компанії Electrolux обладнана додатковими функціями. Наявність дистанційного пульта робить простим і цікавим управління моделлю 2510D. Тепер для настройки вологості в приміщенні достатньо взяти пульт ДУ і натиснути на кнопку. На пульті ДУ нового ультразвукового зволожувача знаходиться ціла метеостанція. Нововведення особливо стане корисним для молодих батьків і людей, що люблять комфорт. Термометр покаже температуру, гігрометр оцінить вологість повітря в кімнаті, а гигростат створить, і буде підтримувати необхідну вологість в приміщенні. Мікроклімат квартири тепер завжди під контролем в будь-якій точці. При показанні на пульті ДУ значень вологості в межах 45 – 55%, працює без включення в електричну мережу. Непоганий спосіб заощадити на електриці. Пульт – багатофункціональний пристрій і може бути корисним навіть при відключеному увлажнителе. У ньому є вбудований годинник, і будильник.

Модель Electrolux 2510D виробляє подвійне очищення. Фільтр для першого ступеня очищення повітря затримує дрібні частинки шерсті, пилу, пуху. За допомогою фільтра-картриджа очищається вода від домішок, що призводять до білому нальоту на меблях і інших предметах в кімнаті. Внутрішність картриджа наповнена ионообменной смолою. Додана функція автоматичного відключення при недостатній кількості води в баку. Захопившись, індикатор завчасно нагадає про необхідність наповнити бак. При випадковому падінні приладу відбудеться відключення.

Зволожувач має функцію «робота в автономному режимі». При цьому ідеально підтримує вологість, відповідна температурі в кімнаті. Для комфортного сну можна вибрати нічний режим.


Залишити коментар