Трикамерний холодильник

Трикамерний холодильникТрикамерні холодильники є цілком окремим різновидом холодильних приладів побутового призначення. Їх можна вибирати протягом тривалого часу, тому що при цьому потрібно враховувати безліч чинників функціонального, ергономічного й естетичного характеру. Не варто також забувати, що з часом можуть змінитися Ваші вимоги, їх також необхідно враховувати в процесі вибору моделі. Ми всі чудово знаємо, що за вікном широкою ходою йде науково-технічний прогрес. І те, що сьогодні вважається категорією класу люкс, завтра стане повсякденною річчю.

Трикамерний холодильник належить до елітних речей, які підкреслюють статус власника. Тому він не є дешевим задоволенням. Намічаючи собі покупку такого класу, прикиньте свої фінансові можливості. Однак і функціональність не втрачайте із виду. Ось невеликий перелік характеристик, які мають першорядне значення:

  • функціональність;
  • комфорт;
  • поєднання з інтер’єром;
  • загальне виконання даної моделі.

Про що ж слід пам’ятати, вибираючи холодильник? Про те, що Ваші потреби – річ непостійна. Сьогодні Вам не потрібен харчовий лід, а через рік Ви вже не зможете без нього обійтися. Тому подумайте на дозвіллі про завтрашні потреби, плануючи покупку сьогодні. Зберегти продукти придатними до подальшого вживання – прямий обов’язок будь-якого холодильника. А скільки продуктів він зуміє вмістити, це вже залежить від його обсягів.

Якщо у Вас велике сімейство, то холодильник повинен мати значний корисний об’єм. Також слід враховувати і кулінарні пристрасті домочадців. М’ясо, риба, овочі та фрукти – кожній групі необхідні індивідуальні параметри зберігання. Враховуючи цей факт, багато розробників передбачають в холодильниках спеціальні зони свіжості і відсіки з оптимальною вологістю і температурою. При цьому строк зберігання в таких зонах суттєво збільшується. У чому ж перевага трикамерних холодильників? Вони мають три камери: нульова зона, холодильний і морозильний відсік.

І хоча трьох-камерні холодильники не так популярні, як двокамерні, через свої габарити, але вони мають одну позитивну якість. І вона з лишком перекриває все інше. Мова йде саме про ту нульову зону. У ній тривалий час без висушування можуть зберігатися овочі і фрукти. Також м’ясні та рибні продукти зберігаються в цій зоні більш тривалий період, ніж в холодильному відсіку і при цьому не піддаються заморожуванню. Ще, як правило, трикамерний холодильник комплектується льодогенераторами зі знижкою. Отже, в підсумку, можна виділити наступні переваги та недоліки трикамерних холодильників.

Переваги: функціональність, великий обсяг і нульова зона. Недоліки: габарити і відносно висока ціна. Хоча, питання ціни – це досить спірна тема, якщо враховувати той факт, що даний клас холодильників іноді коштує не набагато дорожче двокамерних.

Давайте тепер зробимо невеликий огляд ринку трикамерних холодильників. У цьому сегменті побутової техніки виробників не так вже багато. Основними з них є Indesit, Ariston, Panasonic, Hitachi, Liebherr. Розглянемо докладніше кожну марку. Indesit представлена серій Trilogic. Холодильники оснащені електронним контролем температури і системою охолодження No Frost, трьома зонами свіжості і полицею для вина. Загальний обсяг холодильників коливається в районі 400 літрів, з них корисний близько 360 літрів. Продуктивність морозильної камери становить 5 кг, у разі відключення електроенергії холодильники зберігають температуру протягом 12 годин. Енергоспоживання незначне і становить всього близько 1 КВт/год. Управляються за допомогою LED інтерфейсу.

Перевагами цієї серії є відмінне охолодження і зовнішній вигляд, недоліки – високий для свого класу рівень шуму. Холодильники Ariston серії 4D мають корисний об’єм до 450 літрів. Система охолодження морозильної і холодильної камери No Frost. Потужність заморожування близько 8 кг на добу, акумуляція холоду – 12:00. Управляються холодильники за допомогою електроніки, мають додаткові функції суперохолоджування і суперзаморожування з індикацією температури. На їх поверхню нанесено антибактеріальне покриття.

Переваги: гарна система охолодження і легкість в управлінні, недоліки: невибагливий дизайн. Panasonic представлена моделлю NR-D 511 XR-S8. Цей холодильник має вражаючий корисний об’єм – 512 літрів, оснащений системою охолодження і заморозки No Frost. Його полки виготовлені з загартованого скла, при цьому є спеціальні відділення для пляшок. Родзинкою холодильника є інвенторна система, яка дозволяє економити електроенергію, в 2 рази швидше заморожувати продукти і працювати в 2 рази тихіше інших холодильників. Крім того, модель має антибактеріальний фільтр.


Залишити коментар