Труби сталеві електрозварні

Труби сталевіДля створення систем опалення в нинішній час все частіше використовують пластикові труби.  Вони набагато легші, ніж металеві, і при цьому більш стійкі до корозії. Але сталеві труби все ж використовуються в будівництві.  Найчастіше сталеві труби виготовляються з такого матеріалу, як легована сталь.

Легована сталь – це сплав основного матеріалу заліза і різних добавок, роль яких полягає у створенні певних властивостей сплаву.

Виділяють кілька різновидів електрозварювальних труб:

  • Електрозварні;
  • Безшовні;
  • Зварні;
  • Холоднодеформовані.

Труби сталеві електрозварні виділяються особливим швом, який зроблений за допомогою електрозварювання.  Призначення труб – для прокладки трубопроводів з найрізноманітнішими цілями.  Коли будівлі створюються для транспортування газоподібних і рідких речовин, то для них труби підбираються залежно від впливу на них.  Наприклад, при транспортуванні агресивних хімічних речовин труба повинна бути покрита особливим розчином і відповідати всім необхідним вимогам.

Крім того, труби сталеві електрозварні можуть застосовуватися і там, де потрібна особлива стійкість тиску.  У більшості випадків застосовують безшовні труби.

Безшовні труби виробляють холоднодеформованим способом, завдяки цьому труби відрізняються особливою міцністю і стійкістю до перепадів температур.

Зварні труби мають широке застосування.  При будівництві будинків з труб можуть створюватися несучі конструкції.  І, як правило, така труба має круглий або ж прямокутний перетин.  Саме такий перетин надає їй більшої жорсткості і стійкості.  Для проведення водопроводу в будь-якій будівлі може використовуватися труба сталева електрозварна круглого перетину.

Технологія виробництва труб

Виділяють різні способи виготовлення труб, але найчастіше використовується метод радіочастотного зварювання.  При з’єднанні двох країв труби по краях пропускають струм досить високої напруги, в результаті цього краї починають плавитися.  Потім відбувається процес обтиску труби.  Дана технологія виробництва зручна тим, що труби при цьому виходять дуже міцними, і можуть витримувати великий тиск.

Для заготовок при створенні труб застосовують спеціальні штріпси.

Штрипс – це металевий лист, який складається з вуглецевої сталі і який згорнутий у рулон в один виток.

Отже, труби можуть мати найрізноманітніше призначення і залежно від цього вибирається їх різновид.

——————–

Качественная труба стальная электросварная по выгодной цене продается в компании Сталь-Трест.


Залишити коментар