Труби для підлоги і опалення

Труби для підлогиВажко собі уявити житло сучасної людини без гарячої та холодної води, а також без опалення.  Без труб – такого комфорту у нас з вами не було б.

На сьогоднішній день існує величезна різноманітність різних видів труб, кожна з яких має свою область застосування і властиві їй характеристики.  Як же вибрати потрібну нам трубу і не розгубитися в цьому різноманітті?

Труби бувають: сталеві і алюмінієві, мідні та чавунні, поліетиленові та полімерні, металополімерні та поліпропіленові труби і т.д.  Також різні і сфери їх застосування – це труби для води та водопостачання, труби для опалення, труби для теплових підлог.  Тепер розберемо докладніше деякі види труб.

Труби для водопостачання

Пройшли ті часи, коли металеві труби не мали гідних аналогів.  Зараз на ринку з’явилися пластикові труби, які перевершують за експлуатаційними характеристиками і за якістю труби зі сталі, міді і т.д.  Термін їх експлуатації більше 50 років тобто  вони довговічні, не потрібно катодний захист, не утворюється накип на внутрішній стінці труби, пропускна здатність з часом не зменшується, легкість монтажу і малу вагу виробу.  Поліетиленові труби довші за металеві труби, отже, буде менше стиків, плюс надійний зварний шов з’єднання протягом усього терміну експлуатації.

Труби для опалення

Для цих цілей використовують труби, виготовлені з міді, полімерів і сталі.  Найпопулярніші з них це сталеві труби завдяки своїй низькій ціні, але у них є деякі недоліки – це корозія і висока вартість монтажу.

Мідні труби дороги самі по собі, плюс дорогий монтаж. Полімерні труби різних категорій користуються все більшою популярністю.  Їх виготовляють з поліпропілену, поліетилену, армованого алюмінію, металопластика і т.д.  Всі види полімерних труб досить міцні, теплостійкі, зручні при монтажі, мають невелику вагу і не схильні до корозії.  Зауважимо, що вони мають низьку теплопровідність, що дозволяє зберігати в теплопроводі тепло, заощаджуючи при цьому енергію.

Труби для теплих підлог

Для підлогового водяного опалення потрібно підібрати якісні труби і з’єднувальні деталі, щоб не допустити витоку води.  Для цих цілей кращим варіантом вважаються металопластикові та полімерні труби.  Ці два види труб дуже міцні і стійкі до температурного старіння і корозії.  Великим попитом користується безшовна труба для теплих підлог та опалення.


Залишити коментар