Трансформаторна підстанція

Трансформаторна підстанціяДалеко в минулому залишилися ті часи, коли, згадуючи трансформаторну підстанцію, миттєво видається образ кам’яного похмурого сараю, який постійно видає дивні звуки у вигляді безперервного гулу та прибитої на дверях таблички “Не залазь – уб’є”. Ранні трансформаторні підстанції, в народі іменовані просто трансформаторними будками, не володіли особливою красою і витонченістю, хоча представляли собою якісні конструкції з надійними механізмами.

В даний час, коли ми живемо в епоху високотехнологічного прогресу, випускаються надпотужні трансформаторні підстанції, що представляють собою воістину справжній витвір інженерного мистецтва. Вони є багатофункціональними і здатні справлятися з усіма найважчими поставленими перед ними завданнями, а саме знижують напругу струму, під час його передачі з високовольтних ліній, до необхідної напруги, яка прийнятна для кінцевого споживача.

Обладнання сконструйоване таким чином, що може “забирати” від ліній електропередач (скорочено ЛЕП) трифазний струм, який має напругу 10 Кв з частотою в 50 Гц, перетворюючи його на струм з відповідною напругою в 380 В.

Трансформаторна підстанція схожа на невелику споруду, яка добре вписується в будь-який створений ландшафт. Трансформаторна підстанція ніколи не зіпсує вигляд ні на фермі, ні в елітному приміському селищі, ні на території підприємства, ні в елітному житловому комплексі. Їх зараз зводять всюди, тому що споруди здатні витримувати температуру від -50 до +50 і додатково оснащуються власною системою природної вентиляції. Єдиною перешкодою, яку потрібно буде подолати при споруді ТП, так це вибухо- і пожежонебезпечні середовища, там де відбуваються постійно підземні поштовхи або присутня вібрація, тряска і наявність пилу теж слід враховувати, адже через дані чинники ТП не використовують в деяких галузях промисловості, зокрема у вугільній.

Не забудьте про що для того щоб трансформаторные подстанции працювали якісно і надійно існує ще одна важлива умова їх правильного розташування – відсутність поруч проїжджої частини де є опори повітряних ліній. Хоча, якщо ви скористаєтеся професійними послугами, запропонованими даною компанією, фахівці самостійно оберуть підходящу ділянку місцевості, щоб надалі не виникало проблем, які часто призводять до трагічних наслідків. Не варто брати на себе таку відповідальність, оскільки некомпетентна людина не в змозі передбачити численні фактори, що впливають на безвідмовний тривалий термін експлуатації трансформаторної станції.


Залишити коментар