Тепло в будинку – радіатори Fondital

радіатори FonditalБудівництво приватного будинку завжди доходить до стадії вибору радіаторів для опалення. Серед усього розмаїття сучасних радіаторів та аксесуарів до них, сьогодні ми виділимо ряд алюмінієвих радіаторів від відомої італійської компанії Fondital.

Відразу ж акцентую Вашу увагу на кілька моментів: алюмінієві радіатори Фондітал вилиті під тиском, зроблені зі спеціального алюмінієвого сплаву, пройшли всі потрібні випробування високим тиском, мають необхідний захист обробкою спеціальними хімічними складами і подвійне шар фарби.

Це гарантує відмінну італійське якість відмінні експлуатаційні характеристики.

Одним з досягнень компанії можна назвати вдосконалену конструкцію форми поперечного перерізу провідних каналів, яка не дозволяє бруду відкладатися на стінках радіатора. Секції таких батарей фарбують у кілька етапів, застосовуючи хімічні та електричні способи. Завдяки таким технологіям, радіатори італійської компанії fondital відмінно зарекомендували себе в мережах з температурою теплоносія до 120 градусів, і робочим тиском – до 16-ти атмосфер.

Застосування опалювальних радіаторів fondital

Алюмінієві радіатори можна встановлювати в приміщеннях з різною висотністю: від приватних будинків до міських багатоповерхівок. Заміна старих батарей на сучасну продукцію fondital теж не створює проблем: всі деталі виготовлені згідно едінственному європейському стандарту.

Будівельні компанії та власники не великих магазинів і величезних будівельних компаній вже зрозуміли, що купувати алюмінієві радіатори вигідно оптом у офіційних представників заводу-виробника.

До дизайну італійська компанія підійшла з відповідальністю: всі опалювальні радіатори мають не тільки відмінні естетичні властивості, але і мінімальний ризик травмування, що є ще одним не маловажним перевагою.

На всю продукцію Fondital виробник дає десятирічну гарантію, що є гарним доказом європейської якості та надійності.


Залишити коментар