Технологічне обладнання для пекарень

обладнання для пекареньУ цій статті мова піде про обладнання, яке часто відносять до розряду «вторинного». З захватом розповідаючи про ротаційні печі або розстійні шафи, багато хто забуває, що процес випічки хліба та кондитерських виробів складається з цілої послідовності дій, для кожної з яких потрібно своє устаткування. Підходячи до процесу організації пекарського виробництва з усім старанням, не можна зверхньо дивитися ні на одну, навіть, здавалося б, саму незначну деталь. І саме для того, щоб процес виробництва хліба та хлібобулочних виробів був налагоджений в дрібницях, існує технологічне обладнання для хлібопекарень.

Вартість його досить невисока, проте принесену користь переоцінити важко. В більшості своїй цей вид устаткування призначений для обробки або переробки харчових продуктів, оскільки пекарня повного циклу передбачає випічку не тільки хліба, але й певного роду кулінарної продукції (слойки з начинкою, тістечка), де використовується не тільки тісто. Начинка може бути різна, але обробляти її повинна автоматика. Картоплечистки, овочерізки дозволять отримувати достатню кількість продукту без серйозних трудовитрат з боку персоналу. Продуктивність картоплечисток Fama, наприклад, в залежності від моделі забезпечує чистку 300 і більше кілограм картоплі на годину. Відрізняючись невеликими габаритами, обладнання цього виробника легко вбудовується практично в будь-яку частину вашої технологічної зони.

Основні вузли устаткування виконані з якісної нержавіючої сталі і володіють високою стійкістю до корозії. Овочерізки, що рекомендуються більшістю пекарів і гастрономів, – це обладнання компанії ROBOT COUPE. Відомий виробник, що ставить в основу своєї діяльності ретельний контроль якості та впровадження інноваційних розробок, давно працює на ринку і займає значну його частину. Моделі устаткування розрізняються по продуктивності (самі ходові – до 40, 60 і 80 кілограмів переробленого продукту за годину), за наявністю спеціальних ножів-насадок, що дозволяють нарізати овочі чи фрукти різними способами. Рекомендується мати повний набір насадок, тоді ваші кухарі зможуть готувати вінегрети, інші салати, нарізку для супів або прикраси для блюд. За допомогою цього обладнання ви зможете значно розширити виробничі можливості пекарні.

Устаткування для нарізки хліба – продуктивне, безпечне, довговічне. Устаткування для нарізки хліба необхідне практично у будь-якій пекарні. Адже фасовані нарізні хлібобулочні вироби користуються не меншою популярністю, ніж класичні варіанти батонів і хлібів. Сучасні хліборізки дозволяють добиватися товщини нарізається скибки в 12 мм. Добре відомі на ринку моделі Sinmag і Яничар, оснащені трьома десятками ріжучих поверхонь і забезпечують продуктивність в 300 батонів за годину.

Устаткування для пекарів, що може придатися для виробництва хліба, піци, кулінарії і гастрономії, включає в себе ще й сиротертки, куттери, міксери-гомогенізатори, слайсери і м’ясорубки. При підборі обладнання варто враховувати три критерії: якість, продуктивність і ціну. Зверніть увагу на наступний, дуже важливий момент: висока вартість обладнання не завжди гарантує його якість. Націнка за рекламу, яку ви платите недобросовісному виробнику – абсолютно зайві витрати. Якщо користуватися послугами великих постачальників і вибирати обладнання відомих марок, які працюють на ринку не перший рік, ви зможете придбати технологічне обладнання за оптимальною ціною.

Важливе значення мають матеріали, з яких виконані ті вузли обладнання, які вступають в безпосередній контакт з продуктами. Краще всього якщо це буде нержавіюча сталь. І ще одним важливим плюсом є гарантія та сервісне обслуговування обладнання. Якщо вам вдасться зібрати всі перераховані критерії разом, вам гарантована безперебійна і продуктивна робота пекарні.


1 коментар до публікації “Технологічне обладнання для пекарень”

Залишити коментар