Технічні гази в балонах

Технічні газиПромислові гази – це хімічні речовини і сполуки в рідкому чи газоподібному стані, зберігаються вони під тиском в балонах, посудинах використовуються в побутових і виробничих цілях. Технічні гази добуваються хімічними способами, штучними способами при розділенні повітря в атмосфері і вуглеводневої сировини. Замовити технічні гази ви можете на dlab.com.ua.

Промислові, технічні, медичні гази і суміші на сьогоднішній день мають великий попит на ринку України.  Застосовуються у виробництві товарів, різанні металів, газуванні напоїв, пайці металів, охолодженні і заморожуванні продуктів, вакуумуванні для довгого зберігання продуктів, у зварюванні, виробництві металів, при монтажних роботах і будівельних, для розваги і при урочистостях використовують гелій для надування куль.  Медичні гази для наркозу, при операціях.  На українському ринку широке застосування отримують і суміші газові які складаються з декількох газів, вони застосовуються для більш точного і якісного результату виконуваних робіт, наприклад зварювальних.

Отримання газів

Вуглекислота , кисень , аргон, азот – отримують ці гази шляхом розділення повітря в атмосфері на азот і кисень, ділять їх на спеціальних установках які поділяють повітря на гази.

Ацетилен – одержують при хімічній дії карбіду з водою.

Гелій – виробляють при видобутку природних газів які містять  компоненти з гелієм.

Пропан – при видобутку вуглеводневої сировини виділяється газ пропан.

Перевезення промислових газів і сумішей

У газоподібному стані гази перевозяться в балонах, які для кожного газу фарбуються в окремі кольори і маркуються написами: кисень – синього кольору, вуглекислота – чорного кольору, аргон – сірого кольору, азот – чорного кольору, гелій – коричневого кольору, пропан – червоного кольору, ацетилен – білого кольору.

Перевозити балони дозволяється автомобілям, які мають відповідні документи, для перевезення небезпечних вантажів, та автомобілі маркуються спеціальними знаками.

У рідкому стані гази перевозяться в цистернах залізничних і автомобільних.


Залишити коментар