Світильники для басейнів

підсвічування-басейнівБудь-яке водоймище привабливе – і розкішний басейн біля приватного особняка, і каскадний фонтан близько заміського будинку, і невеличкий ставок на дачній ділянці. Але якщо грамотно підібрати спеціальне підсвічування, будь-яке водоймище «заграє» по новому і стане більш ефектним. Головне, правильно підібрати світильники для басейнів.

Підсвічування басейну,його види

Для підсвічування штучних водойм використовують підсвічування двох різновидів: підводні і надводні. За допомогою підводного підсвічування можна організувати незвичайне світіння води, візуально збільшити її обсяг і надати таємничості всьому підводному світу. Воно особливо ефективне, коли у водоймі є деякі декоративні елементи: каміння, рослини, мальовничі кущі тощо.

Використовувані для цієї мети світильники обладнані водонепроникними лампами самих різних кольорів. Їх можна встановлювати на дно водойми (але лише за умови, що глибина водойми не перевищує 1 метр), або ж біля стінки басейну. Ще один варіант, більш оригінальний – плаваючі світильники для басейну, які частково занурені у воду і не закріплені стаціонарно в конкретному місці водойми. Якщо мова йде про фонтан, можна встановити оригінальну обертову підсвітку з різнокольорових ламп. Її ретельно кріплять в місці під насосом, який знаходиться під водою.

Більш безпечним є надводне освещение для бассейнов , так як дана конструкція не контактує з водою. Дані лампи кріпляться на суші таким чином, щоб підсвічувати водойму зовні. Цей варіант також вельми привабливий, хоча і не на стільки оригінальний, як у випадку з підсвічуванням підводного. Промені світла, що проходять крізь воду, володіють своєю особливою магією.

Освітлення басейну і ідеї застосування світильників

При установці підсвічування басейнів в більшості випадків використовують герметичні світильники, обладнані оптоволокном, галогенними лампами або світлодіодами. Завдяки галогенним світильникам вдається отримати більш потужний промінь світла, який легко направляється в будь-яку, навіть найдальшу точку басейну. За допомогою спеціальних світлофільтрів можна варіювати колір променів.

Світлодіоди і оптоволокно вкрай прості в монтажі, вони мають гнучку структуру і тому відмінно підходять для установки в басейнах найскладнішої форми. Важливо й те, що вони не бояться води. Забезпечити їм максимальну надійність можна за допомогою спеціального герметичного корпусу. Підсвічування для басейну зі світлодіодними лампами служить не менше 10 років при економному використанні електроенергії.

 


Залишити коментар