Світлодіодні світильники для стелі

Світлодіодні світильникиРемонтні роботи з установкою натяжних стель повинні обов’язково включати грамотне планування та організацію освітлення. При подібному дизайнерському рішенні допускається не тільки установка традиційної люстри, але і монтаж точкових, вбудованих ламп. Бажано, щоб вибрані джерела світла відповідали стилю, інтер’єру, а також мали відмінні технічні характеристики. Кращим варіантом в організації сучасного освітлення для стелі сьогодні вважаються прилади, які функціонують на світлодіодах.

Важливо враховувати, що натяжні стелі, які виготовляються із плівки ПВХ, не пристосовані до дії високих температур. Саме тому фахівці категорично не рекомендують використовувати продукцію, обладнану звичайними галогенними або лампочками розжарювання. Подібні джерела світла в період своєї роботи виділяють велику кількість тепла, що може спровокувати вицвітання натяжної стелі або ж її розтяг. У цьому відношенні ідеальними вважаються світлодіодні світильники, оскільки вони практично не нагріваються.

Подібне обладнання може відігравати і важливу дизайнерську роль. Провідні виробники сьогодні випускають досить широкий ряд товарів, націлених на освітлення житлових і офісних приміщень, які випромінюють не тільки звичние біле або сонячне світло, але і розсіюють кольорові потоки.

Досить оригінальними можуть бути і форми, і розміри таких приладів. Їх продумане комбінування і розташування на стелі дозволяють не тільки зосереджувати або розсіювати потік світла в потрібному напрямку, але і створювати оригінальні композиції з відблисків і мерехтінь. Це сприяє розслабленню, хорошому настрою та приємному проведенню часу. Лампи досить рівномірно розсіюють потік світла по поверхні підвісної або натяжної стелі зокрема і всього приміщення в цілому, створюючи при цьому дуже комфортні умови як для робочої діяльності, так і для відпочинку.

Зачаровуючий візуальний ефект створюють прилади з внутрішніми led-лампами. Обладнання такого типу забезпечує цілеспрямоване випромінювання світла.

Для монтажу навісної стелі більше підходять світильники з зовнішньою лампою, яка видає приємне для зору розсіяне світло. Саме в їх виробництві використовуються різні декоративні елементи з кольорового скла і кришталю.

Ця стаття надана сайтом https://ledeco.com.ua/our-products/ компанії “Транстрейд Інвест”.


Залишити коментар