Сульфуратор – випаровувач сірки в теплиці

СульфураторОстанні 30 років більше 2 мільйонів гектарів землі поливаються при використанні систем мікрозрошення.

У теплицях створюється сприятливе середовище не тільки для росту розсади, а й для активного розвитку всіляких грибків.  Що б позбавиться від хвороб викликаних грибковими організмами, використовують сірку.

Найстрашнішим ворогом борошнистої роси, чорної плямистості та несправжньої борошнистої роси є випаровування сірки.

Для того щоб боротьба з захворюваннями привела до бажаного результату, необхідно перевести величезний обсяг сірки в пароподібний стан, і рівномірно розпорошити по всій площі тепличного приміщення.  Такі установки як сульфатори, використовують для випаровування сірки в приміщеннях теплиць, де проходить процес проростання розсади та квітів.

По всій площі приміщення з однаковими проміжками підвішують сульфатори, потім їх під’єднують до електричної мережі.  Система автоматичного контролю здійснює регулювання роботи механізмів за допомогою заздалегідь встановлених таймерів.  Сульфатори рекомендовано використовувати в нічний період, щоб у приміщенні були відсутні люди.

Сульфатор, являє собою футляр, в якому розміщений нагрівальний елемент.  Поверх елемента прикріплена ємність.  У дану ємність поміщають чисту сірку в обсязі не більше 100 грам.  При підключенні електрики, нагрівальний елемент розпалює сірку до температури від 190 до 240 градусів.  При цій температурі починається процес випаровування.

Розміщувати подібні механізми варто у розрахунку один апарат на 80 – 100 квадратних метрів.  Дуже важливе значення має потужність приладу.  Середня модель механізму має потужність від 100 до 150 ват.

Речовина сірка гранульована – це натуральний, екологічно безпечний і недорогий засіб для боротьби з цілим рядом шкідників в тепличному комплексі.


Залишити коментар