Сучасний друк етикеток

друк етикетокСьогодні етикетки – це доступний і економічний спосіб маркування продукції. Тому принтер для друку етикеток можна зустріти не тільки в торгівлі або на складі, але і в медицині для контролю руху медикаментів і обладнання, маркування плазми і т.д. Без нього не обходиться жодне виробництво, тому що етикетки допомагають не тільки організовувати облік основних і вторинних засобів, але і відстежувати неконтрольовані витрати.

Як вибрати необхідне обладнання?

Відразу врахуйте, що, крім принтера, який необхідний для того, щоб здійснювати друк етикетки, вам знадобиться сканер штрих кодів. Обидва види техніки сьогодні доступні в широкому асортименті – від кишенькових мобільних варіантів до промислових стаціонарних гігантів.

Тому перед покупкою цифрового обладнання потрібно проаналізувати наступні параметри:

  1. Добова потреба в етикетках. Якщо вона не перевищує 160 шт., то можна обійтися мобільним варіантом. Для 300 знадобиться 2 мобільних або 1 стаціонарний компактний агрегат. При добовій потребі в 1000 етикеток є сенс подумати над придбанням промислової моделі.
  2. Тип друку етикеток. Термотрансферний – годиться для будь-яких носіїв, для прямого доведеться купувати тільки спеціальні витратні матеріали.
  3. Ширина друку етикеток. Визначає ширину етикетки (довжина може регулюватися). Цей параметр залежить від того, як багато інформації ви збираєтеся розміщувати на етикетці. Для етикеток, які виконують не тільки інформаційну, але і рекламну функції (зазвичай використовуються в торгівлі), бажана максимально можлива ширина. Це забезпечить деталізацію зображення.

У разі вагань, зверніться за консультацією до фахівців і опишіть особливості вашого підприємства. Вам запропонують кілька оптимальних варіантів, серед яких ви зможете вибрати те, що вам найбільше піходить.

 


Залишити коментар