Смуга для заземлення від компанії Авіокон

Смуга для заземленняЗаземлювальний пристрій необхідний не тільки для нормального функціонування блискавкозахисної системи, але і для надійної експлуатації всього електрообладнання Вашого будинку.

Він може бути різного типу і виконання (контур навколо будівлі, осередки заземлення, зєднаний контур заземлення з випусками під струмовідводи блискавкоприймаючої частини).

Виконання заземлювального пристрою повинно бути таким, щоб забезпечувалася якомога менша зміна опору заземлення в результаті висихання і промерзання грунту, а також умова мінімальної корозії матеріалу заземлювального пристрою.

В даний час заземлювальний пристрій роблять як правило з підручних матеріалів – сталеві кутники, арматура і т.д., і в цьому випадку не доводиться говорити про довголітнє надійне функціонування системи заземлення.

Компанія “Авіокон” пропонує технологічну, просту в монтажі, функціонально надійну систему заземлення з корозійно-стійких матеріалів і комплектуючих. Переглянути продукцію компанії “Авіокон” ви можете на сайті www.aviokon.lviv.ua.

Контур навколо будівлі або кільцеве заземлення

Цей вид заземлення є поширеним при можливості здійснення земляних робіт. На глибині не менше 0,5 метра від поверхні грунту укладається сталева гарячо-оцинкована смуга по всьому периметру будівлі. Смуга для заземлення від компанії “Авіокон” скріплюється між собою за допомогою з’єднувача. Також за допомогою цього з’єднувача організовується відвід смуги для введення в будинок. Кріплення смуги до стіни в місці введення здійснюється тримачем. Місця на межі двох середовищ (земля-повітря), а також болтові з’єднання в землі входять у антикорозійну смугу. У місці введення смуги в будинок встановлюється шина зрівнювання потенціалів для підключення споживачів до контуру заземлення.

Осередки заземлення або стержневе заземлення

Такий спосіб заземлення використовується при неможливості виконання земляних робіт по периметру будівлі. У цьому випадку в певних місцях організовуються осередки заземлення за допомогою заглиблення сталевих гарячо-оцинкованих стержнів. Заглиблення здійснюється за допомогою ударної насадки з позначки не менше 0,5 метра від поверхні грунту. Використовуються півтораметрової стержні , з’єднані між собою оцинкованою смугою за допомогою з’єднувачів. Береться два стержня по 1,5 метра, кожні з яких з’єднані між собою за допомогою муфти. На останній стержень накладається наконечник. Осередки з’єднуються між собою по обмостці ізольованим провідником. Провідник кріпиться до стіни за допомогою тримача. У цьому місці робиться введення в будинок за допомогою з’єднувача і заводиться на шину вирівнювання потенціалів. Місця болтових з’єднань в землі вставляються у антикорозійну смугу.

З’єднаний контур

З’єдниний контур являє собою поєднану систему заземлення. По периметру будівлі укладається контур заземлення зі сталевої гарячо-оцинкованої смуги і в місцях спусків струмовідводів від блискавкопритягуючої частини на покрівлі забивається по одному вертикальному стержневі. Така система заземлення у разі встановлення блискавкопритягуючої частини забезпечить найкраще розтікання струму в разі прямого удару, а також захист від впливу напруги.


Залишити коментар