Штори для будинку і квартири

ШториДаремно багато думають, що квартира і заміський будинок – одне і те ж. Це не зовсім так. Так, і так і так – кімнати, і вид з вікна може бути дуже схожим, але атмосфера в них зовсім різна і вимагає індивідуального естетичного наповнення.

А це означає, що до оформлення міської квартири і заміського котеджу потрібно підходити по-різному.

Будинок – це досить велика, багатофункціональною і самодостатнє в усіх відношеннях приміщення, та оформлено воно має бути в єдиному стилі. Звичайно, можна вибрати для кожної кімнати свій власний окремий стиль, але, повірте, деякі з них настільки далеко один від одного, що потрапляючи зі спальні до зали, з кухні в коридор, майже напевно ви будите відчувати певний дискомфорт від стрімкої зміни внутрішнього стану, відбиток на яке неминуче накладає обстановка приміщення.

Припустимо, ви зважилися оформити свій будинок у сучасному і дуже суворій силі хай-тек, чому ж декорувати вікна? Спробуйте звернути увагу на тканини з металевим ефектом, прикрашені іскорками метанітей, сріблястими паєтками, «перловим» напиленням. Тканини повинні бути обов’язково легкими «прохолодними», ніжних і в той же час холодних відтінків. Компромісним варіантом може стати універсальний білий колір.

Класичною обстановці підійде затишок і романтика щільних, «теплих» тканин глибоких насичених кольорів, що стосується моделей … Класика є класика, а значить портьєри з ламбрекенами, гардини, легка бронза, тепле дерево.

Колір штор повинен обов’язково гармоніювати з навколишнім оточенням, інакше недосконалість деталей з часом стане «тиснути» на мешканців будинку. До речі, декоративну функцію штор в заміському будинку ніхто не відміняв, тому можна прикрасити драпіровку затискачами, імітують дорогоцінні прикраси, оформити легкі тканини декоративної каймою, китицями, додати нитки штучних перлів або бісеру.

Одне з незручностей приватного будинку в тому, що все, що відбувається в кімнатах, стає надбанням громадськості. Щоб не потрапити на очі цікавим сусідам, варто підбирати штори певної щільності, які здатні захистити ваш особистий простір від сторонніх очей. Причому вибирати їх потрібно таким чином, щоб навіть у вечірній час при включеному освітленні на вулиці було не видно того, що відбувається в будинку, тобто тканина повинна бути непрозорою на просвіт.


Залишити коментар