Що ви повинні знати, купуючи металопластикові вікна?

Пластикові вікнаВи думаєте що ціна на металопластикові вікна кусається? Більшість населення впевнене у тому, що металопластикові вікна – задоволення не з дешевих, правда, це не відповідає дійсності.  Дерев’яні вікна провідних європейських виробників коштують на порядок дорожче (близько 30-100%), ніж аналог тих же самих виробів з металопластикового профілю.  Така вартість обумовлена ціною на матеріал (деревину) і високою собівартістю самого процесу виготовлення.  Крім того, ринок переповнений пропозицією виробників ПВХ вікон, отже, спостерігається високе зростання конкуренції і зниження ціни на якісну продукцію.

Всі чудово розуміють, що якість, у свою чергу, коштує грошей.  Омани щодо того, що можна купити щось хороше за низькою ціною, вже не актуальні.  Якщо вартість товару низька, то покупець має вагомі підстави засумніватися в його якісних характеристиках.  Особливо важливий цей момент у разі, якщо купується незнайомий товар.

Багато покупців чомусь вважають, що при покупці металопластикового вікна визначальним аргументом служить найменування виробника.  Такі поняття, як склопакет, фурнітура, армування металопластикового профілю металом, кількість камер в профілі і багато іншого, їм невідомі, і не викликають інтересу.  Адже ці елементи відіграють головну роль при виборі вікон.  Низька ціна на виріб відомого виробника?  Чудово!  Але не варто спокушатися. Адже вікно складається не тільки з ПВХ профілю, на якому стоїть розкручене ім’я.  Витрати для виробництва такого вікна знижені за рахунок дешевої комплектації: фурнітури, склопакета, ущільнювача.  Неякісний склопакет дуже швидко проявить свої приховані недоліки, а дешева фурнітура незабаром почне заїдати або розбовтуватися – вікно буде важко закрити через тугий механізм ручки, стулка НЕ БУДЕ прилягати щільно до рами.

Та незалежно від того, які вікна ви оберете для вашого дому їм потрібен особливий догляд. Після установки нового, герметичного, пластикового вікна, слід подбати про нормальну вентиляцію приміщення, інакше в кімнаті з ПВХ-вікнами буде постійно підтримуватися підвищена вологість повітря.  У нижній частині вікна, із зовнішнього боку, повинні бути присутніми отвори для зливу конденсатної вологи.  Ці отвори повинні залишатися відкритими, або закритими спеціальними декоративними ковпачками.

Після закінчення всіх монтажних робіт, слід видалити захисну плівку з пластикового вікна, ця плівка використовується для захисту пластикового профілю при його перевезенні і монтажі.  Якщо цього не зробити, то малюнок плівки, під впливом ультрафіолету, може перебитися на пластиковий профіль і залишитися на ньому назавжди.

Для очищення віконних профілів від бруду, категорично забороняється використання будь-яких розчинників або хлоровмісних засобів.  Використовуйте спеціальні засоби для доглядом за вікнами, або звичайну воду і м’які тканини.  Також, догляду вимагає і віконна фурнітура, необхідно змащувати всі рушійні частини вікна, принаймні один раз на рік.

На металлопластиковые окна цены у “https://ornet.com.ua/windows-price/ оконной компании “Ornet” являются одними из самых низких в Киеве.


Залишити коментар