Що таке фаршеміс?

фаршемісПельмені та вареники, які люблять їсти багато людей, рідко вважаються прикрасою столу, адже їх приготування займає багато часу, а для жінок, які ще й працюють – це недозволена розкіш. Але як тільки на ринку з’явилося харчове спеціальне обладнання для виготовлення таких страв, воно відкрило можливість створювати цілий асортимент заморожених напівфабрикатів. Крім того, такі напівфабрикати не тільки приваблюють своїми цінами але і відрізняються рецептурою, а також якістю, що є запорукою гідного бренду. І дійсно, на фабриках, де виготовляють пельмені, вареники, млинці та інші напівфабрикати, важливе місце займає наявність харчового обладнання, де одним з основних вважається фаршеміс.

Фаршеміси використовують для легкого перемішування м’ясного фаршу (свіжого і вареного) та інших пастоподібних або в’язких харчових продуктів. Дане промислове обладнання здійснює рівномірне, а також швидке перемішування всіх інгредієнтів м’ясного фаршу, який необхідний для подальшого виготовлення напівфабрикату. Сьогодні, фаршеміс широко використовується на харчовому виробництві, в тому числі, на заводах, що займаються переробкою м’яса. Завдяки тому, що фаршеміси мають високу продуктивність, вони дозволяють зробити великі обсяги фаршу, наприклад, для подальшого виготовлення пельменів.

Результатом переробки є однорідна структура фаршу. Як правило, продуктивність даного устаткування залежить від самого обсягу його діжі. Фаршеміси, найчастіше, виконують з нержавіючої харчової сталі. Готовий продукт вивантажується за рахунок перекидання діжі фаршеміса над ємністю прийому фаршу. Крім всього, конструкція цього обладнання також придатна для того, щоб перемішувати в ньому салати на підприємствах громадського харчування. Тобто, з усього цього можна зробити висновок, що фаршеміс призначається не тільки для перемішування м’ясного фаршу, але і для інших продуктів.


Залишити коментар