Що таке буклет?

буклетБуклетом називається аркуш паперу, на якому надрукована рекламна інформація, він може бути складений у кілька разів або тільки навпіл. Буклет використовується в тому випадку, коли для реклами товару певної фірми не потрібно так багато місця, як в цілій брошурі, а проста листівка всю інформацію в себе не вмістить. Такий спосіб друкованої реклами є більш економічним, ніж брошура, додатково до всього, його практичність підкреслить показність компанії.

Для досягнення цілей, які переслідує рекламодавець, інформація, представлена на буклеті, повинна бути у відповідності з наступними параметрами:

  • якісне виконання;
  • містити яскраві і помітні елементи;
  • відповідність фірмовому стилю замовника;
  • наявність максимально інформативного стилю і контактної інформації.

Адже головне завдання створюваних буклетів – це залучення якомога більшої уваги аудиторії та розміщення якомога більшої кількості потрібної замовнику інформації на невеликій друкованій площі.

Зазвичай буклети друкуються на честь якої-небудь особливої дати або заходу. Наприклад, це можуть бути презентації, промо-акції, галузеві виставки або оформлення стендів в офісі продажу. Так чи інакше, ця подія пов’язана із зустріччю з потенційними клієнтами, отже, рекламна продукція повинна бути оригінальною, яскравою і, як наслідок, запам’ятовуватися.

Таке цікаве творче дійство, як виготовлення буклету, починається з роботи дизайнерів. Фахівці готують відповідний макет, що відображає загальний стиль фірми замовника. На ньому розташовується фірмовий логотип чи інша атрибутика компанії, ілюстрації, що представляють об’єкт реклами, також йде підготовка тексту, яким буде заповнюватися буклет. Далі підготовлений макет узгоджується із замовником і передається до друку. І ось у результаті до вас в руки потрапляє компактна реклама, що яскраво подає інформацію про організацію.


Залишити коментар