Що потрібно знати про ваги?

vagyНаше життя завжди супроводжують різні одиниці виміру. У господарстві, в роботі, в будь-яких областях нашої життєдіяльності. Без них ми б не знали, яка наша вага, переплачували за куплені кілограми продуктів, обманювали б ювеліри. Але світ сучасних технологій не стоїть на місці і придумує ті речі, які важливі для нашого повсякденного життя.

У лабораторіях будь-яких підприємств, а також будь-яких виробництвах використовують лабораторні ваги. Це ваги дуже точні і призначені тільки лише для статичного вимірювання маси. Цими вагами найчастіше зважують легкі і надлегкі предмети. Оскільки вони є більш точними, ніж будь-які інші.

Ці ваги можуть містити в собі декілька одиниць виміру і широкий набір додаткових функцій. До них відносяться рахунковий і процентний режими, зважування по допуску, гідростатичне зважування, калібрування в задані проміжки часу та ін. Також ці ваги дуже часто застосовують в якості зважування ювелірних виробів.

Вони незамінні там, де важлива висока точність вимірювання маси, наприклад, можуть використовуватися на підприємствах і в науково – виробничих лабораторіях різних галузей промисловості. Термін “лабораторні” зовсім не означає, що вони можуть застосуються тільки в лабораторних умовах. Оскільки всі вони мають рахунковий режим, з їх допомогою можна досить точно визначати кількість виробів малої ваги.

Ваги такого класу потрібні там, де необхідно визначити високу точність визначення маси.

Не менш важливими є промислові ваги. Вони бувають різними. Наприклад, промислові товарні платформні ваги призначені для статичного зважування об’єктів різних розмірів, в тому числі вантажів з тарою та без тари. Такі ваги при правильній експлуатації в установлених умовах дають можливість виміряти вантаж точно.

Промислові платформні ваги можуть бути створені як для підлогового, так і для настільного виконання, зі стійкою і без неї, з виносним пультом управління і в інших модифікаціях.

Електронні промислові ваги підтримують різні режими зважування. Це може бути процентне зважування, рахунковий режим, режим вартості, калькулятора, введення ціни і т.д.

Ці всі різновиди промислових ваг зарекомендували себе як надійні і прості в обслуговуванні вагові системи.


Залишити коментар