Принтери чеків

принтер-чеківУ тому випадку, якщо Ви є підприємцем-початківцем, який сплачує єдиний податок, то слід віддати перевагу принтеру чеків. Слід зазначити, що принтери чеків є дешевшими порівняно з фіскальними реєстраторами, а так само не потребують обов’язкової реєстрації в податкових органах.

Сьогодні ринок пропонує велику різноманітність подібних апаратів. Як же вибрати щось варте уваги з великого різноманіття?

На що звертати увагу при виборі принтерів чеків.

Всі подібні пристрої можна розділити на два типи, які відрізняються за методом виробленого друку. Одні використовують термодрук, тоді як інша частина пристроїв є матричними принтерами.

Найбільш дешевим варіантом є матричні варіанти принтерів, однак вони відрізняються більш гучною роботою і необхідністю постійно замінювати фарбувальну стрічку. Принтери чеків з термодруком є більш затребуваними навіть незважаючи на свою велику вартість. В даному випадку друк виходить більш якісним, а головне з’являється можливість ускладнювати графічні елементи.

Так само принтери відрізняються шириною видаткових при друкуванні чеків. Звичайно, чим більша їх ширина, тим більше інформації можна на ній умістити. Тому визначитеся з об’ємом друкованої інформації і вибирайте принтери в стандартних діапазонах друкованих чеків.

У тому випадку, якщо Вам необхідна висока швидкість друку, то вам потрібен термопринтер, який залежно від своєї моделі має різні швидкості друку. Звертайте увагу на щільність і дозвіл точок, щоб обраний логотип друкувався правильно й ефектно.

Чи не маловажною деталлю буде наявність автовідрізчика, який сконструйований за гільйотинним типом.

Як підключаються принтери чеків

Для розробки дизайну логотипу на чеку і постачання його всією необхідною інформацією принтер необхідно підключити до комп’ютера. Як правило, в якості з’єднання використовуються наступні роз’єми: USB, LAN, RS-232 COM або LPT-порт. Зверніть увагу, що наявність USB порта свого пристрою дозволяє його підключати не тільки до будь-якого комп’ютера, але і ноутбука, що може бути досить зручно у Вашій роботі. Для роботи необхідна установка драйверів принтера чеків, які, як правило, йдуть в комплекті з пристроєм.