Профнастил. Властивості і характеристики профнастилу

ПрофнастилСучасна архітектура розвивається швидкими темпами, і з кожним роком потребує нових і якісних матеріалів для будівництва. Профнастил, як будівельний матеріал успішно завойовує свої позиції на ринку. Завдяки невеликій вазі, хорошим естетичним властивостям, великому терміну служби, ціною і, головне, простому і швидкому монтажу, профнастил став лідером у деяких областях застосування.

Що являє собою профнастил? Це сталевий холодногнутий лист, що має цинкове, алюмоцинкове або полімерне покриття, поздовжні ребра жорсткості або гофри трапецієподібної форми. Несуча здатність профнастилу визначається висотою хвилі – чим вищий профіль, тим міцніший профнастил.

Області застосування профнастилу

Області застосування профнастилу досить різноманітні. Найчастіше його застосовують при облаштуванні дахів, парканів, при зведенні будівель, які швидко будуються. Це далеко не всі сфери, де застосовується цей матеріал.

Завдяки простоті монтажу, профнастилом зручно обшивати балкони і лоджії, зводити тимчасові споруди і огорожі, робити незнімні і знімні опалубки.

Профнастил користується популярністю як звичайних споживачів, так і професіоналів. Матеріал відмінно монтується як горизонтально, так і вертикально, тому з нього можна зводити найрізноманітні конструкції будь-якої складності.


Залишити коментар