Професійний стілець для візажиста

стілець для візажистаОстаннім часом все більше представниць прекрасної половини людства при підготовці до урочистої або важливої події воліють звертатися за допомогою до фахівців по макіяжу. Безсумнівно, що тільки професіонал зможе підкреслити всі достоїнства зовнішності і приховати її недоліки так, щоб макіяж виглядав природно. Попит на дану послугу призводить до відкриття нових студій або кабінетів стиліста-візажиста в салонах.

Здавалося б, для обладнання робочого місця для стиліста-візажиста потрібно не так вже й багато: стілець для клієнта; стіл, для того, щоб розкласти косметику та інструменти; дзеркало, освітлення і вітрина (якщо в салоні краси пропонуються косметичні засоби). Однак тут є свої тонкощі.

Макіяж – процедура креативна, вона вимагає роботи не тільки майстра, але часто і клієнта. Тому немає сенсу розташовувати його на кріслі, яке подібне до косметологічного, доречніше використовувати спеціальні легкі і мобільні стільці. Мається на увазі не фізична робота клієнта, а участь у виборі форми, кольори макіяжу і образу в цілому.

Хто хоч раз звертався до послуг візажиста поза салоном (наприклад, в домашніх умовах) той знає, що вже після декількох хвилин сеансу починає втомлюватися шия. Для того, щоб клієнт не відчував подібних відчуттів, зовсім недавно на українському ринку з’явилися спеціальні стільці з підголовниками, завдяки яким немає необхідності напружувати м’язи шиї, утримуючи голову в піднятому положенні. У той же час голова, спираючись на підголівник, зафіксована, що дозволяє майстру якісно виконати тонку роботу.

Професійний стілець для макіяжу відрізняється особливою висотою, а також тим, що його можна скласти і взяти з собою на будь-який рекламний захід або виїзну сесію – адже фахівці з макіяжу не завжди працюють тільки в салоні. Висота сидіння повинна бути така, щоб лице людини, яка сидить на ньому знаходилося на одному рівні з плечем майстра. Це дозволяє стилісту працювати більш ефективно, так як його руки і спина втомлюються значно менше.

Если вы хотите научится делать хороший макияж, то вы можете пойти на обучение стилистов и визажистов в школу «Терра Вива».


Залишити коментар