Поверхневий насос для води

гідронасосиПоверхневі насоси бувають самовсмоктуючі і з нормальним всмоктуванням. Перші використовуються для забору води з джерела, а моделі з нормальним всмоктуванням призначені для підвищення показників тиску у водопроводі.

Якщо ви придбали самовсмоктувальний насос, то перед першим запуском його потрібно в строгому порядку наповнювати водою. Безпосередньо під час вибору необхідно врахувати такі параметри, як оптимальна продуктивність, робоча глибина води (річка, озеро, колодязь, криниця), напір.

Як вибрати насос для води, недорогий за ціною і простий по функціоналу? Можна купити універсальну модель, яка підходить для перекачування як питної, так і господарської води. Додаткове оснащення обладнання автоматикою і гідроакумулятором дозволяє забезпечувати безперебійну роботу системи водопостачання.

Повноцінною системою водопостачання для вашого будинку стане насосна станція. Вона комплектується крім насоса реле тиску, гідроакумулятором. Насосні станції використовуються виключно стаціонарно. Якщо у вас рівень витрати води низикий і вистачає присутнього в наявності запасу, двигун станції не буде працювати вхолосту, що дуже економічно вигідно.

Якщо ви до кінця хочете зрозуміти самостійно, як правильно вибрати водяний насос, то повинні знати, що за принципом дії вони класифікуються на відцентрові та вібраційні.

Відцентровий гідронасос, який ви можете купити на сайті www.psm2010.ru/gidronasos-gidromotor-210-16-11-00/, відрізняється тим, що у нього всередині закріплено на валу колесо,яке обертається що складається з двох дисків. Диски скріплюються за допомогою лопат. Це найбільша група насосів побутового призначення.

Коли насос приводиться в дію, вода починає заповнювати міжлопастні канали. При цьому вода піддається впливу відцентрової сили: у центрі тиск знижується, на периферії – підвищується. Різниця зовнішніх і внутрішніх показників тиску сприяє тому, що рідина зовні перетікає в цей епіцентр, а потім з силою виштовхується через патрубок.

Головний елемент корпусу вібраційного насоса – гнучка мембрана. Вона розділяє дві порожнини, одна з яких заповнюється  перекачаною водою, а в іншій розташовується вібратор, що викликає деформацію мембрани. Від положення мембрани залежить показник тиску. Перекачування води відбувається приблизно так: розрідження викликає відкриття впускного клапана, рідина починає всмоктуватися; далі вібратор різко підвищує тиск і вода виштовхується  з допомогою випускного клапана.

Таким чином, при виборі поверхневого насоса для води враховується:

  • робоча глибина,
  • передбачуваний обсяг перекачуваної рідини,

особливості точки водозабору.

 


Залишити коментар