Покриття для підлоги

Покриття для підлогиОдним із заключних етапів будівництва є настил підлог, і цьому процесу необхідно приділяти максимум уваги. Від підлоги залежить не тільки міцність будинку і збереження тепла, але і безпека його мешканців.

Який тип покриття для підлоги вибрати і, найголовніше, який тип підлог допоможе вам жити комфортно і не витратити на ремонт усі свої заощадження? Відповідь проста – потрібно вибрати паркет, адже на його покупці можна заощадити свої гроші.

Ідеальне покриття для підлоги – паркет

Паркет відомий людині практично з часу свого існування – споконвіку люди застеляли підлогу в приміщенні обтесаними дошками. Саме ці дошки і були прабатьками паркету, який придбав свій сучасний вигляд приблизно в 16 столітті.

З того часу паркет вважається одним з найбільш привабливих, і в той же час, надійних видів покриття для підлоги.

До переваг паркету можна віднести високу якість і стійкість – велика частина паркетних дощок витримують,як агресивну дію важких предметів, так і забруднення. До недоліків – необхідність полірування поверхні і трохи утруднений догляд за паркетними дошками низької якості.

Втім, ці чинники не розглядаються при придбанні – велику роль грає красивий, природний малюнок паркетних дощок і натуральність матеріалу.

Де краще купувати паркет?

Також якість паркету залежить від місця його виготовлення і придбання. Приміром, паркет, виготовлений на профільному заводі, прослужить довше.

На якість паркету впливає і місце його реалізації – не дивлячись на високу міцність матеріалу, він все ж схильний псуватися через вплив температур і особливості упаковки. Саме тому варто купувати покриття для підлоги, у магазині паркету, і тоді можна бути впевненим, що матеріал прослужить довго.

Якщо ж купувати паркет у не ліцензованих виробників, то можна не тільки втратити свої гроші, а й поставити під загрозу свою безпеку. Через дію температури і неякісність упаковки можуть пошкодитися як пази паркету, так і поверхня самого матеріалу.

Звичайно, для покриття підлоги можна вибрати будь-який інший матеріал, але саме паркет може принести в будинок не тільки якість, а і затишок та безпеку. І тільки паркет допоможе заощадити гроші – він прослужить удвічі довше, ніж будь-які інші покриття для підлоги.


Залишити коментар