Пластикові вікна

пластикові вікнаСеред всіх існуючих на даний момент методів скління найбільш технологічним є безрамне.  Завдяки йому, вам буде не страшний холод, ви можете на боятися, що до вас в будинок через балкон потраплять сторонні предмети.  Дане скління виконано у вигляді суцільної скляної стіни, оскільки воно не передбачає ні рам, ні вертикальних стійок.  Йому під силу вписатися в архітектурну ідею старих і елітних будинків, при його використанні не постраждає строкатість фасадів звичайних багатоквартирних будинків.

В якості базових елементів виступають алюмінієві профілі, розташовані по периметру балкона або лоджії.  Завдання верхнього і нижнього профілів полягає у виконанні функцій направляючих для скляних стулок.  Варто зауважити, що верхній профіль має несучу основу.  Він включає дві вбудовані полиці, що використовуються для переміщення подвійного роликового механізму, що несе стулку.

Стулки оснащуються склом підвищеної міцності – в більшості випадків використовують гартоване скло марки М 6, що досягає в товщину 6 мм.  У висоту дані стулки можуть досягати не більше 2 м 10 см. Якщо виникне необхідність у використанні стулок більшої висоти, їх оснащують склом, товщина якого становить 8 мм, що обумовлено збільшенням парусності стулки.  Якщо засклення балконів здійснюється на верхніх поверхах, то увагу слід приділити підвищенню міцності скла, оскільки тут на них будуть надаватися значні вітрові навантаження.

Такими ж склопакетами варто оснащувати і пластикові вікна. Складання стулок відбувається всередину їх простору, для чого їх спочатку зрушують по краях балкона або лоджії.  У складеному вигляді вони нагадують листи величезної скляної книги.

Розташувавши їх у такому вигляді, стулки зручно очищати від пилу, не піддаючи себе ризику, так як можна перебувати на безпечній відстані від краю огорожі балкона.  Механізми ковзання стулок оснащені козирками і відливами, які запобігають проникненню в них вологи, а також водовідштовхувальною рідиною.  Але при цьому сама конструкція не володіє повною герметичністю.

Проникнення повітря з вулиці буде відбуватися за допомогою невеликих луг.  У зв’язку з цим в системі не передбачена додаткова теплоізоляція.  Для підтримання системи в робочому стані достатньо раз на рік направляючі і роликові механізми покривати силіконовим спреєм.


Залишити коментар