Пластикові вікна бережуть ваші гроші!

пластикові вікнаЕкономний дім – це не будинок, в якому господарі не витрачають гроші, в економному господарстві вкладена копієчка дозволяє зберегти гривню. Для тих, хто в даний момент ремонтує свої квартири, питання вікон вже не стоїть великим знаком питання. Давно і міцно на ринку завоювали позиції пластикові вікна: тепло, яке вони зберігають в зимовий час, економить не тільки природні енергетичні ресурси. Сума, на яку зменшуються комунальні платежі сім’ї, досить скоро окуповують витрати на покупку і установку пластикових вікон.

Поборники екології воліють дерев’яні конструкції вікон, і ця точка зору вагома. Тим більше, доведено, що будівлі з дерев’яними вікнами, особливо застарілих конструкцій, на 60% обігрівають … вулицю! Економний господар напевно не дозволить собі такої розкоші. Замініть дерев’яні рами на пластикові вікна, тепло дозволяє відразу відчути економію на комунальних послугах на 20-30%. Враховуючи, що в недалекому майбутньому кожна квартира буде забезпечена індивідуальним лічильником теплоенергії, ті хто заздалегідь утеплив своє житло залишаться у виграші. Для тих, хто будує котеджі, раціональним рішенням для утеплення будинку стане проектування великих віконних прорізів, які виходять на південну сторону.

Чому пластикові вікна зберігають тепло?

Цю властивість закладено в самому принципі конструкції вікон ПВХ. По-перше, пластик вважається поганим провідником тепла. По-друге, повітря, що знаходиться між склом одно-або двокамерних склопакетів, створює ефект теплоізолюючого матеріалу. По-третє, грамотний монтаж дозволяє уникнути «дірок» і «щілин» між вікном і стіною.

Крім здатності економити тепло, вікна ПВХ володіють ще рядом зручних і чудових властивостей. Це, в першу чергу, шумоізоляція, що дозволяє господарям квартири спокійно відпочивати. Будь-яка господиня оцінить зручність миття пластикових вікон, лічені хвилини забере підтримка «очей дому» в чистоті. А вже про жахи щорічного заклеювання вікон папером, можна забути назавжди. Крім того, як правило, встановлення пластикових вікон дозволяє розширити площу підвіконня, який сміливо можна використовувати як додаткову робочу площу.


Залишити коментар