Переваги та недоліки верстатів ЧПУ

Верстати з ЧПУПереваги верстатів з ЧПУ

Перша перевага верстатів з ЧПУ полягає в тому, що оператори можуть максимізувати використання сировини, матеріалів і мінімізувати відходи.  Грамотний інженер, можливо, зміг би зробити такі ж розрахунки для економії, які робить верстат з ЧПУ, але коли кожен розрахунок буде ретельно проаналізований, швидше за все, розрахунок верстата з ЧПУ виявиться більш ефективним.  Таким чином, використання верстатів з ЧПУ дозволить компанії збільшити прибуток за рахунок оптимального використання сировинних матеріалів.

Друга перевага верстатів з ЧПУ полягає в тому, що після того як інженер правильно запрограмує машини, вони можуть постійно випускати такі ж деталі з незмінною якістю і в короткі терміни.  Верстати з ЧПУ можуть скоротити виробничі процеси, таким чином, компанія зможе виробляти більше деталей, а також отримувати більше замовлень.

Інша перевага полягає в безпеці.  Верстати з ЧПУ дозволяють автоматизувати практично всі процеси, тому в операторів немає потреби взаємодіяти з небезпечним обладнанням.  Безпечне робоче середовище навколо верстата з ЧПУ вигідна як для компанії, так і для оператора.

Верстати з ЧПУ також допоможуть компанії скоротити потребу в кваліфікованих інженерах.  Один інженер може контролювати кілька верстатів.  Використовуючи меншу кількість кваліфікованих інженерів, компанія може зменшити витрати на фонд заробітної плати.

Недоліки верстатів з ЧПУ

Хоча верстати з ЧПУ широко використовується у всьому світі, є деякі мінуси, на які всі компанії повинні звернути увагу.

Першим основним недоліком застосування верстатів на робочому місці є початкові інвестиції.  Верстати з ЧПУ є дуже дорогими в порівнянні з машинами з ручним керуванням.  Однак, верстати з ЧПУ є вигідними в довгостроковій перспективі, тому що допомагають мінімізувати витрати виробництва.

Ще один недолік полягає в тому, що коли компанія інвестує кошти на верстати з ЧПУ, це веде до скорочення робочих місць, тому що компанія має потребу в меншому числі операторів для завершення всіх процесів металообробки.

На закінчення, завдяки швидкості та ефективності верстатів з ЧПУ при виконанні різних завдань металообробки, інвестиції в верстати з ЧПУ настійно рекомендуються для компаній щоб залишатися конкурентоспроможними і прибутковими.


Залишити коментар