Переваги шафи купе

шафи купеОстаннім часом все більша кількість людей при виборі меблів для дому віддають перевагу шафам-купе. Ці зручні, функціональні і при цьому красиві корпусні меблі прекрасно вписується в будь-який інтер’єр: спальні, передпокою, вітальні, дитячої і навіть ванної кімнати. Зовсім не дивно, що сьогодні шафи купе в місті Тернопіль та інших містах є самими популярними і затребуваними меблями. Давайте з’ясуємо, чому ж ці нехитрі конструкції завоювали визнання споживачів.

Шафи-купе: основні переваги

Сучасні шафи-купе вигідно відрізняються від звичайних шаф своєю практичністю, місткістю і оригінальністю, дизайнерським оформленням. Будучи найважливішою частиною сучасного інтер’єру, шафи купе дозволяють не тільки вдало оформити приміщення, зробивши ці меблі основним дизайнерським акцентом, але і значно збільшити корисну площу. Велика місткість такої шафи дозволяє скласти в неї набагато більше речей, ніж у традиційну шафу. За рахунок того, що в неї можна помістити навіть найдрібні речі, кімната набуває акуратного вигляду.

Як правило, розсувні шафи-купе займають весь простір від підлоги до стелі і завдяки конструкції дверей можуть бути встановлені впритул до будь-яких меблів. Сучасні шафи на замовлення являють собою оригінальні та неповторні моделі корпусних меблів, що складаються з фасаду, корпусу і розсувної системи.

Різновиди шаф купе

Залежно від конструктивних особливостей даних меблів, шафи-купе підрозділяються на корпусні або окремо стоячі і вбудовані. По конфігурації вони можуть бути прямолінійними, кутовими і радіусними.

У вбудованих шафах-купе система розсувних дверей фіксується безпосередньо на підлозі та стелі, відокремлюючи тим самим наявну нішу. У разі, якщо ніша досить великого розміру, така шафа перетворюється на вбиральню. Полиці, як правило, кріпляться до стін ніші, а задня стінка не робиться. У результаті зниження витрат на матеріали такі шафи мають нижчу вартість у порівнянні з аналогічними корпусними моделями, однак вони практично не підлягають перевезенню на нове місце.

Для корпусних моделей характерна наявність таких конструктивних елементів, як цоколь, задня стінка, бічні стінки і верхня панель. Основною перевагою даних шаф-купе є те, що їх можна легко перевозити з однієї квартири в іншу, а також переставляти в різні кути кімнати.

Кутова шафа-купе є дуже вигідним варіантом організації простору, який дозволяє досягти максимальної ефективності використовуваної площі, а також м’яко згладити геометрію кутів в приміщенні. Займаючи мінімум місця, такі шафи прекрасно вписуються в будь-який кут.

Досить новим і прогресивним напрямком корпусних меблів є радіальні шафи-купе , головною відмінністю яких є їх індивідуальність. Увігнуті, опуклі, комбіновані або округлої форми, такі ексклюзивні шафи-купе ідеально вписуються в будь-який інтер’єр, радуючи любителів всього нового, гарного й оригінального.


Залишити коментар