Переваги фрезерних верстатів з ЧПУ

верстат з ЧПУНа сьогоднішній день фрезерні верстати з ЧПУ використовуються в автомобільній промисловості, в приладобудуванні, в енергетичному машинобудуванні, в меблевому виробництві та інших суміжних галузях. Можна сказати, що деревообробне обладнання з ЧПУ впевнено зайняло свої позиції у всіх галузях промисловості.

Числове програмне управління (ЧПУ) – це можливість автоматичного управління верстатом за допомогою комп’ютера і спеціальної програми обробки. До того як винайшли ЧПУ, фрезерним верстатом управляли механічно або вручну. Фрезерний верстат з ЧПУ здійснює ті ж завдання, що і звичайний верстат ручного управління, але переміщеннями виконавчих органів цього сучасного верстата керує електроніка. Якими перевагами володіє верстат з ЧПУ і чому багато компаній віддають перевагу сучасному деревообробному обладнанню з ЧПУ, а не купують менш дорогі універсальні верстати? Якщо Ви  хочете купити якісний верстат з ЧПУ  перегляньте контакты завода-производителя Київського верстатобудівного заводу.

Перший очевидний плюс у застосуванні верстата з ЧПУ – це більш високий ступінь автоматизації виробництва, де людський фактор зведений до мінімуму. Верстат може працювати практично самостійно і кожен день випускати незмінно якісну продукцію. Верстатник-оператор бере участь тільки в підготовчих і заключних операціях: наладка інструменту, установка деталі і її зняття і т.д. Таким чином, один робітник може одночасно обслуговувати декілька фрезерних верстатів з ЧПУ.

Друга перевага – це виробнича гнучкість. Тобто, обробляючи різні деталі потрібно всього лише поміняти програму. А вже перевірену і оброблену програму можна використовувати скільки завгодно і в будь-який момент.

Третій плюс – це висока повторюваність і точність обробки. Одна і та ж програма дозволяє виробляти сотні і тисячі фактично ідентичних деталей на якісному рівні. До того ж, за допомогою числового програмного керування можна обробити такі деталі, які на звичайному обладнанні виготовити неможливо. Зокрема, штампи прес-форми та інші деталі, що мають складну просторову форму.

Фрезерний верстат з ЧПУ коштує дорожче звичайного верстата, а на його установку і подальше обслуговування буде потрібно більше витрат. Проте, при відповідному обсязі виробництва і грамотному використанні верстата, можна легко перекрити всі витрати. Верстат з ЧПУ має високу продуктивність.

Основні фактори, які потрібно враховувати, вибираючи фрезерний верстат з ЧПУ:

  • розмітки столу;
  • потужність шпинделя;
  • спосіб кріплення заготовки (механічний або вакуумний);
  • комплектуючі верстата.

Залишити коментар