Переваги будинків з газобетону

газобетонГазобетон являє собою популярний вид пористого бетону – пористої речовини, яка складається з мінеральних складових, таких як вапно, пісок, цемент та інших.  На відміну від пінобетону, для затвердіння якого потрібен звичайний атмосферний тиск і температура, газобетон твердне при температурі +180 градусів, також потрібно створити тиск в 14 атмосфер.  За рахунок використання добавок, матеріал набуває високі теплоізоляційні властивості.  Давайте розглянемо деякі переваги будинків з газобетону.

Теплоізоляційні властивості газобетону

Будинки з газобетону представляють собою теплі споруди, оскільки теплопровідність цього матеріалу в три рази нижча в порівнянні з характеристиками цегли.  Так, цегляна стіна товщиною 235 сантиметрів може бути замінена без втрати теплоізоляції 50-сантиметровою газобетонною стіною.

Сьогодні купить газобетон можна в багатьох будівельних магазинах. Він застосовується не тільки в якості теплоізоляційного матеріалу, але він служить конструкційною основою.  У його складі від 40 до 80% припадає на повітряні комірки, хоча по міцності його можна порівняти з цеглою.  Матеріал ідеально підходить для малоповерхового будівництва, дозволяючи споруджувати будівлі до 3 поверхів.

Переваги газобетону

Пориста структура газобетону впливає на його сильні і слабкі сторони. Газобетон стійкий до впливу вологи.  Під час будівництва при використанні всіляких неповнотілих матеріалів важливо не обійти стороною вологоізоляцію.  Це пов’язано з тим, що в порожнині воді легше проникнути, після чого вода здійснює руйнівний вплив на поверхню.  Тому при спорудженні зовнішніх стін особливу увагу слід приділити вологоізоляції.

Якщо говорити про вогнестійкість, то тут газобетон відомий з хорошого боку.  Через те що до його складу входять мінеральні компоненти, то будівлі, які зводяться з даного матеріалу стійкі до впливу полум’я, випереджаючи за цією характеристикою навіть цеглу.

До переваг будинків з газобетону можна віднести чудову шумоізоляцію.  Прекрасні звукоізолюючі властивості газоблоків до 5 разів перевершують аналогічні показники цегли.

У той же час матеріал по міцності дещо поступається цеглі.  Сучасні рішення та конструкційні особливості дозволяють нівелювати цей недолік.  А переваги будинків з газобетону дозволяють цьому матеріалу впевнено займати ключові позиції на висококонкурентному будівельному ринку.


Залишити коментар